Як отримати шенгенську візу? Універсальний порадник + домопога у відкритті візи

 

З 11 червня 2017 року для українців, що мають біометричні закордонні паспорти діє безвізовий режим з країнами Шенгенської зони. Але якщо у вас старий закордонний паспорт — ви все ще можете відкрити Шенгенську візу!

По біометричному закордонному паспорті ви можете поїхати без візи до таких країн, як Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Греція, Іспанія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Португалія, Швеція, Італія, Естонія, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Чехія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн, Швейцарія, Кіпр, Болгарія, Румунія, Хорватія.


Якщо ж у вас не біометричний закордонний паспорт:

Ось крок за кроком план дій, які вам потрібно зробити для відкриття Шенгенської візи.

КРОК 1 — Обираємо тип візи

Що робити? Ви повинні обрати країну та тип візи, який вам потрібно відкрити.

Як це зробити? Перш за все вирішіть, куди б ви хотіли поїхати і з якою метою. Якщо ви мрієте відвідати Іспанію — тоді вам потрібна іспанська туристична віза. Збираєтесь зробити тур країнами Європи — обирайте візу тієї країни, в якій плануєте провести найдовший термін. Потрібно їздити часто по роботі закордон? У цьому вам допоможе бізнес віза. Любите їздити на шопінг — є навіть спеціальна польська віза з метою закупівельного туризму.

Порада: польські візи — туристичні, бізнес, шопінг — є найпопулярнішими серед українців. Башато людей найчастіше їздять закордон саме через Польщу. Тому на їхньому прикладі ми потім розглянемо увесь процес отримання віз.


КРОК 2 — Ознайомюємся з порядком виготовлення візи

Що робити? Потрібно знайти актуальну інформацію щодо порядку та необхідних документів для виготовлення візи.

Як це зробити? Раджу зайти на офіційні веб-сайти консульств або візових центрів тієї країни, візу якої ви хочете отримати. Для прикладу, ось офіційний сайт консульства Польщі: http://www.lwow.msz.gov.pl/. На всіх сайтах є інформація про візи. Тут ви можете знайти повну, актуальну інформацію про порядок оформалення та необхідні документи для вашого типу візи. Ще легше знайти цю інформацію на сайтах візових центрів (ось польський — http://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/;  іспанський — http://www.espvac-ua.com/Ukrainian/index.html, грецький —  http://www.greecevisa-ukraine.com, чеський — http://www.vfsglobal.com/czechrepublic/ukraine/). Обираєте необхідний тип візи, і читаєте про порядок її отримання.

Порада: 1) не бійтесь подавати через візові центри — це, можна сказати, представники консульства у різних містах; їх відкривають щоб зменшити навантаження на консульства та щоб у людей був зручніший спосіб добирання до місця подачі документів;

2) різниця між візовим центром і консульства полягає в тому, що вам прийдеться додатково заплатити за їхні послуги (приблизно 15-20євро); у ці послуги входить безкоштовна консультація щодо документів, прийом та надсилання їх до консульства, повернення їх назад, безкоштовна можливість зробити ксерокопії під час подачі;

3) не полінуйтесь прочитати актуальні інформацію про необхідні документи, щоб не бути ошуканими. У моїй практиці були випадки, коли по допомогу звертались люди, які перед тим оформляли різноматнітні документи через ненадійних фірм-посередників. Вони заплатили їм кошти, а документи виявились зовсім не придатними або взагалі були не потрібними для отримання тієї візи, що вони хотіли. З потраченими грошима та стопкою непотрібних папірців, люди залишились без візи — добре, що разом ми вподальшому змогли вирішити їхнє візове питання.

4) не бійтесь дзвонити до Кол-центрів за консультацією. Перевжно всі телефонні дзвінки є безкоштовними.

З 3 квітня 2017р. діє нова процедура запису на візи до Польщі. Усі деталі читайтесь ось в цій статті:

Віза в Польщу: як записатись на подачу до Візового центру Польщі (нова процедура реєстрації на чергу 2017)

 


КРОК 3 — Збір та подача необхідних документів

Що робити? Потрібно підготувати документи, які вимагає консульство для отримання візи і в призначений день подати їх.

Як це зробити? Відповідно до обраної візи, вам потрібно підготувати, переважно, довідку з місця роботи (взяти її у відділі кадрів чи в бухгалтерії), довідку з банку (звернутись до найближчого відділення вашого банку), отримати страхівку, заповнити анкету для подачі на візу, розробити план подорожі чи отримати запрошення від закордонної фірми. Цей список може змінюватись залежно від обраного типу візи. Після того як всі документи будуть у вас на руках, вам потрібно подати їх в призначений день та час. І після розгляду їх (переважно від 6днів по 14) — вуаля, ви отримаєте вашу візу.


Як бачите, не все так складно, як здавалось на початку. Якщо у вас виникають певні проблеми чи питання з оформленням візи — звертайтесь до мене, і я буду рада вам допомогти!

Я допоможу допомогти вам заповнити анкету для отримання візи, отримати страхівку на рік, розробити план маршруту, забронювати готель, квиточки на літак,  та багато іншого; Не забувайте: що всі консультації — безкоштовні.  Напишіть мені на номер +380634239488 (Viber,  Telegram)

 • Я допомогла відкрити Шенгенські візи понад 300 українцям! Dsluerb читайте тут: http://travelby.com.ua/vidhuky/

 Ось приклад моєї допомоги в отриманні польських віз 🙂

Згідно з дійсними вимогами посольства, після того як вони ускладнили подачу документів, необхідно надати приблизно такі пакети документів для отримання візи:

Від Вас:

 1. Дійсний закордонний паспорт;
 2. Дійсний український паспорт з пропискою;
 3. Дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;
 4. Довідка з місця роботи
 5. Виписка з банківського рахунку про рух коштів за останні 3 місяці та залишок на рахунку.

 Ми підготуємо:

 1. Детальний план маршруту; або Запрошення або  Прохання про видачу шопінг візи;
 2. Страховий медичний поліс для виїзду закордон
 3. Анкету для отримання Шенгенської візи
 4. Бронювання готелю/літаку
 5.  Інші документи, залежно від обраного вам типу візи;
  Також, я надаю послуги перекладу документів на англійську мову.
  Правда, тепер все здається дуже легко?

 

Хто я така, і чому можна мені довіряти?

Христина Антоник, мандрівниця, візи, шенген, low cost Мене звати Христина Антоник, я планую самостійні мандрівки.   Відколи я почала подорожувати самостійно, я відвідала уже 20  країн: Польщу, Чехію, Австрію, Німеччину, Угорщину, Францію, Бельгію, Італію, Іспанію… — і цей список постійно збільшується! Я автор http://travelby.com.ua і експерт з планування самостійних індивідуальних турів.   Також, я допомагаю людям відкривати шенген візи. За останній рік моєї роботи, ми відкрили візи більше ніж 100 особам! Я знаю, що я роблю, адже керуюсь лише офіційними вимогами.   Більше відгуків про мене ви можете почитати ось тут.


  Скільки коштують мої послуги? Ціни — найдешевші в Україні!

 • Заповнення анкети для отримання Шенгенської візи — 75грн
 • Страховий медичний поліс для виїзду закордон — від 90грн
 • Планування індивідуальної мандрівки під вас — 30 євро (ідеальний варіант для туристичної візи, адже окрім спланованої подорожі я підготую вам план подорожі, бронювання готелів/квитків, на підставі яких ви  отримаєте туристичну візу як індивідуальний мандрівник)
 • Складання детального поденного плану поїзки — 7євро
 • Бронювання авіаквитків — 5євро/квиток
 • Бронювання готелю: а) з  Booking.com — 75грн, б) спілкування з готелем щодо оформолення ваучера — 5євро *
  *для туристичних віз, що вимагають оплату готелю наперед, всі витрати на проживання оплачує клієнт. 
 • Інші супровідні документи (залежно від типу візи)
 • Переклад однієї сторінки документів на англійську мову — 90грн; (якщо це вимагає посольство)

Також не забувайте про БЕЗКОШТОВНІ консультації стосовно віз! Ціна пакету документі може бути різна, залежно від  які документи вам потрібно домопогти підготувати, а які ви маєте уже підготовлені. Я лише щиро радію, коли українці все більше і частіше отримують візи, самостійно підготувавши всі необхідні документи, адже прихильник цього це сама 🙂 Проте я розумію, що бувають різноманітні ситуації, і я буду рада допомогти чим зможу кожному з вас!

Але це ще не все…

!!! Увагаостаточне рішення щодо отримання візи здійснюється ЛИШЕ в консульстві; я лише можу  допомогти Вам підготувати всі документи відповідно до офіційних вимог, щоб звести шанс отримання відмов до 0.

На жаль, через значну кількість осіб, що виїжджають закордон і не повертаються, зараз частіше українцям дають відмови, порівняно з минулими роками. Найгірше, що дуже часто вони зовсім не обгрунтовані, і часто після переподачі документів після відмови — візи все ж відкривають.

Проте у мене діє ГАРАНТІЯ НАДАНИХ ПОСЛУГ: у разі відмови, пов’язаної з моїми послугами, я перероблю тіж самі документи за власний рахунок.

Зв’яжіться зі мною способом, яким вам зручно:

 • Володимир

  Доброго дня. Скажіть будь ласка , якщо відкрита робоча віза cel wydania 05, Polska, тип D, чи можна хоч якись період бути в іншій країні еврозони ? Німеччини цікавить, ? оскільки всюди якось двозначно написано

  «“Національна” (тип “D”) – довгострокова віза, що дає право перебувати тільки на території країни що видала таку візу. Також така віза надає право транзитного проїзду по території інших країн Євросоюзу, та право перебувати у країнах шенген зони до 3 місяці на пів року.» Заздалегіть дякую!

 • Таня

  Доброго дня! Якщо є шенгенська віза,я можу використати пару днів з пільгового періоду?

  • Доброго дня! По шенгенській візі ви можете перебувати виключно до 90 днів закордоном. Про який саме пільговий період ви запитуєте?

   • Таня

    В мене біометричний паспорт,робила шенгенську візу ще до безвізу. Віза по 30 вересня,але ще є пільговий період 2 тижні,про який я прочитала на сайті посольства,тобто я можу бути у зоні шенгенській лише до 16. І чи зможу я повернутися в Україну числа 20,і чи є це законно з огляду на те,що зараз безвіз?

 • Пиляк Маряна

  Доброго дня!
  Підскажіть,будь ласка,скільки зараз коштує шенгенська віза? У мене немає біометричного паспорта.
  Дякую.

  • Доброго дня!
   Обов’язково ви маєте придбати страхівку (коштує вона 80-150грн всередньому).
   І оплатити 35євро консульський зібр (він не оплачується студентами до 21р, дітьми, інвалідами та пенсіонерами. На чеську візу особи до 26років його не оплачують).
   + якщо подача не у посольство напряму, а через візовий центр, послуги візового центру становлять 15євро.

   Тому мінімально потрібно розраховувати десь на 55євро

 • Аня Давид

  Доброго дня, скажіть будь ласка, в мене мама має другу групу інвалідності, що потрібно, для того, щоб не платити 35 євро за шенген візу? наперед вдячна:)

  • Доброго дня! Потрібно просто долучити документи (копію посвідчення, наприклад) який підтверджує інвалідність.

 • Natasha Kornjat

  Доброго дня мені звтримують видачу візи вже на тиждень.яи може це бути причиною для відмови

  • Доброго дня!
   Ні, інколи вони розгядають справи до місяця часу — і після тривалого розгляду були позитивні результати — візи видавали

 • Marichen’ka Butynska

  Доброго дня!
  Хотіла запитатись: я хочу робити візу. Це вже буде моя 6-та віза, але цього разу я не буду мати довідки з місця зайнятості, так як закінчую в червні університет. Чи вплине це на рішення консула? І чи можливо, що сума коштів на рахунку розрахована на всі дні запланованої поїздки, буде достатньо?
  Наперед дякую)

 • Tatyana

  Христос Восрес ! Христинка , скажіть будь ласка ,я би хотіла зробити візу культуральну , так , як маю посвідчення товариства » Леківщина » . В 2014 році нам з мамою зробили культуральні візи з 20.08.2014 до 19.02.2015року , на 60 днів ,цель виданія 07 . Але ми з мамою незкористалися цією візою , навіть кордон не перетнули . А зараз хочу знову зробити таку ж саму культуральну візу . Як маю її зробити , якщо я немаю запрошення , польську мову я знаю добре , анкети можу заповнити сама , а от , як зробити її ….., які потрібні документи , що треба зробити , щоби отримати культуральну візу шенген . Скільки коштує зараз культуральна віза , якщо робити через Ваші послуги . Так , як хочу поїхати в Італію , показати мамі Венецію , Неаполь . Христинка підкажіть будь ласка . Моїй мамі 76 років , за візу не потрібно оплачувати , бо з 70 років візи безкоштовні .

 • Оксана Кулікова

  Моя дочка студентка хоче поїхати до рідної тітки в Німеччину. Зможете допомогти в Києві?

 • Yulia Vinogradova

  Доброго вечора, я хочу відкривати першу візу для поїздки за кордон до Польщі,підкажіть, будь ласка, чи відкриють мені першу шенген візу на 3 місяці?

 • Irina Iasiuk

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь-ласка, як краще і яку краще оформити візу до Польші в наступній ситуації. Їде група дітей на 10-12 днів до Польші ( оформлення документів польська приймаюча сторона несе і усі витрати іт .д.). Я б хотіла супроводжувати групу. І просто подорожувати з ними разом одним транспортом (квитків не буде, бо транспорт замовлений на групу і є вільне місце..) Оскільки я не включена до складу групи і несу матеріальні витрати сама як правильно це оформити і отримати візу. Можливо найлегший шлях- це оформити шопінг візу? але чи оформляють її на 12 днів? чи краще туристичну і що для цього потрібно: бронь готелів? оплата готелів?… Дякую і чекаю на відповідь

  • Доброго дня!
   Першу шопінг візу відкриють лише на 7 днів.
   Для того, щоб отримати туристичну візу в Польщу одразу на 12 днів — потрібно наперед оплатити готель мінімум на 50%. Оплату квитків на автобус вони не вимагають.
   Тому якщо оплатите готель, потрібно написати їм щоб вони вислала скан-підтвердження про резервацію. Також надати стандартний пакет документів (анкета, страхівка, довідки з роботи/банку, план подорожі, копії паспортів і фотографію 3,5 на 4,5см) — і візу відкриють! 🙂

 • Olena Muzhyk

  Доброго дня!1)Якщо я замовляла авіаквитки та готель через wizztour чи для подачі на візу підійде лише те повідомлення що прийшло мені на пошту, чи потрібно ще окремо підтвердження з готелю?
  2) Якщо я безробітна і немаю картки в банку(тобто не можу подати довідки про рух коштів), чи підійде лише довідка про стан рахунку в банку і якщо так,то за скільки часу до подачі документів на туристичну візу такий рахунок має бути відкритий ???

  • Доброго дня!
   1) Підтвердження з Wizztour підійде, можна додатково напряму написати в готель і пропросити ваучер, але це за вашим бажанням 🙂
   2) Рахунок має бути відкритий за місяць доподачі бажано, хоча чітких обмежень немає.
   Бажано оформити іменну картку , надаї її ксерокопію та виписку про баланс.

 • Мищенко Снежана

  Доброго дня. Не знаю як правильно відповісти в анкеті на отримання шенгенської візи «Чи є підтвердження бронювання житла»? Є бронювання с букінга, воно підійде? 2. Щодо фінансової спроможності (Актуальні виписки з банківського (дебетного) рахунку або відповідно з кредитних карткових рахунків з інформацією про рух коштів за остання 3 місяці і на цей же рахунок потрібно покласти 70 євро на одну людину на 1 день так написано в анкеті. А якщо є депозит в доларах потрібно щось ще класти на карту, чи просто виписку з того рахунку достатньо буде?3. і ще таке питання довідка з ЖЕКу з даними про проживаючих разом з Вами осіб (форма 3) — ми повинні проживати всі разом? Просто ми з чоловіком прописані в різних будинках. То на кожного окремо брати довідку з ЖЕКу скажіть будь ласка?

  • Доброго дня
   1) Бронювання з booking.com підходить майже на всі туристичні візи
   2) Якщо є достатній залишок — потрібно виписку з рухом коштів надати за останні 3 місяці.
   3) Так, якщо ви проживаєте у різних будинках, довідки потрібні різні

 • Валерий Новопольцев

  Добрий день!Не підскажете як відкрити Шенген на пів року,щоб поїхати на 2 місяці в гості до Італії
  .Дякую за допомогу.

  • Доброго дня!
   Ви можете відкрити польську культурну візу — її одразу на 60-90 днів перебування закордоном видають. Або ж спочатку відкрити короткострокову туристичну візу Італії, а наступну просити на пів року або рік.
   По правилам, у 90% випадків першу візу відкривають людині на короткий періо, наступну — мультивізу від 3 місяців до 1 року.

   У випадку з Італією, можете ще спробувати по гостьовому запрошенню подати документи. Основне для консула — це зрозуміти, що ви «гарно почуваєтесь» в Україні, повернетесь сюди після поїздки і маєте достатньо коштів на перебування закордоном.

 • Nadia Romankevych

  Доброго дня, Христина! Підкажіть будь ласка, чи можливо отримати візу, якщо в мене немає як такої зарплатної карточки, бо оформлена на ПП і отримую всю зарплату на руки.

 • Yura _Y.C.S

  Доброго дня) хочу відкривати Шенген візу, щоб поїхати у Прагу(планую влітку на 2 місяці) але це буде моя перша віза, говорять, що першу візу відкривають кому на 7 днів, кому на 2 тижні і т.д. Так от, хочу дізнатись на який найкоротший термін можуть відкрити візу?

  • Доброго дня!
   Першу візу відкривають під дати вашої подорожі. Мінімальний термін — 3 дні. Але якщо у вас буде перша подорож запланована на 7 чи 10 днів — то і на такий термін відкриють візу;

 • Diana Girka

  Доброго дня! Я хочу запитати, щоб долетіти зі Львова до Італії, а саме Болонії, то яка віза потрібна, якщо я буду гостювати у подруги?

  • Доброго дня!
   Щоб напряму з України полетіти в Італію, потрібно оформити італійську туристичну візу: https://italy-vms.com.ua/dokumenti-na-turistichnu-vizu/

   Раджу на візу лише забронювати авіаквитки та готель, як вимагає візовий центр, і уже після отримання візи купити квиточки 🙂

 • Владимир Лукащук

  Доброго дня. Плануємо подавати з дружиною на 2гу шопінг-візу. Ми з Чернівців. Але виникли запитання… 1. Чи можна подавати документи в іншому візовому центрі, чи відразу в консульстві у Львові? У нашому ВЦ черга до кінця травня :(. 2. Яким чином можна отримати візу на дитину (6 років, виписана в паспорт)? У ВЦ повідомили, що у Вінницької у окрузі, до якого ми відносимось, не оформляють шопінг-візу на дітей 🙁

  • Доброго дня!
   1) я раджу зачекати вам 3 квітня — тепер вводиться нова процедура реєстрації, і вам самостійно призначуть дату. У інших областях, де ця система працює довший час, черги скоротились до 2-3тижнів; на шопінг візу лише по місцю прописки можна подавати.
   2) Після того, як ви отримаєте візи, можна податись на туристичну візу, гостьову, або культурну «супровідну» візу для дитини 🙂 Останню часто видають на пів року 🙂

 • Наталя

  Добрий вечір. Підкажіть будь ласка. взяла довідку з банку для візи. але потім згадала що не повідомила банку про зміну місця реєстраціі (проживання). Можуть відмовити в такому випадку.?
  дякую!

 • Арміне

  Доброго вечора, Христина.
  Скажіть будь ласка що робити,я прописана у Ковельському районі,а живу з чоловіком у Львові. Сьогодні була у візовому центрі,сказали робити за місцем прописки,чи є варіанти зробити у Львові?

  • Доброго дня!
   Якщо ви офіційно працевлаштовані на території Львівської, Івано-Франківської чи Закарпатської областей — можете подавати у Львові на шенгенські візи.

   Якщо ж офіційно не працюєте — то лише за місцем прописки. Також лише по місцю прописки можна подати на національну візу (робочу) — інших варіантів у них, на жаль, немає

 • Мар’яна

  Доброго дня, Христинко! Перш за все, хочу Вам подякувати за консультації!!! Це насправді дуже необхідна робота!!! Можливо, ще і нам допоможете)) Хочемо вперше подати, ще й самостійно, на репатріаційну візу ( з метою туризму) … І в мене є кілька запитань: 1) що вказувати в анкеті у п.21 ? 2) який тип обрати при оплаті: С чи Т ? 3) який термін вказувати у п.30 (сподіваємось, що візу дадуть на мінімум 2 роки) ? 4) при заповненні анкети для дитини, в п.10 вказати обох батьків? Буду дуже вдячна Вам за допомогу!!

  • Доброго дня!
   Залюбки вам допоможу!
   1) у 21 пункті — відзначаєте «Інше» і поруч пишете » PERESELENNIA»
   2) при оплаті потрібна вказати тип «С» — Шенгенська віза
   3) Вказати дату через 2 роки, для прикладу 29 — дата вїзду 12-04-2017
   тоді у 30 — дата виїзду 11-04-2019
   4) Лише одного — бажано того з батьків, з яким збігається прописка дитини.

   Для дітей незабудьте додатково надати:
   a) Нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд дитини закордон (надається навіть у випадку спільної подорожі), що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений термін дії нотаріально завіреного дозволу на виїзд закордон (число/місяць/рік).
   b) Копія закордонного або внутрішнього паспорта батьків.
   c) Свідоцтво про народження — оригінал та копія.
   d) Свідоцтво про шлюб;

   • Мар’яна

    Дуже Вам дякую! Бажаю успіху і гарних подорожей)

 • Andriy Zahorujko

  Доброго вечора! Підкажіть будь ласка в скільки приблизно коштує прокататися на 4дні в Рим двоє дорослих і дитина?

 • Oksana Chepil

  Доброго вечора! Ще підкажіть, будь ласка, якому саме пункті анкети на шопінг-візу потрібно вказувати дані готелю? в 31-му? На який термін краще взяти страхівку , якщо хочу подавати на третю шопінг-візу в Польщу на 5 років?

  • Доброго дня!
   Готель можна зазначити і у 31 і у 32 — але краще, у 31.
   Страхівку достатньо відкрити на рік (з покриттям 90 днів)

 • Oksana Chepil

  Дякую!

 • Oksana Chepil

  Доброго дня. У мене питання на рахунок шопінг-візи в Польщу. Проблема в тому , що я нещодавно виробила нові український та закордонний паспорти у зв’язку з одруженням. Згідно нової транслітерації в українському паспорті у прізвищі літеру «Г» перевели «Н» . А в закордонному перевели «G» у зв’язку з тим що я хотіла аби у нас з чоловіком в закордонних паспортах були однакові прізвища( мені пояснили що так можливо, тільки потрібно написати заяву. Чоловікові паспорт виробляли 2 роки назад, але залишили стару транслітерацію як в минулому паспорті). Тепер читаю на сайті візового центру :»Важливо: прізвище, ім’я та по-батькові у внутрішньому та закордонному паспортах, а також в інших супроводжуючих документах заявників повинні бути ідентичні» . Тепер не знаю що з цим робити. Можете щось порадити?

  • Доброго дня!
   Нічого страшного, все буде добре, бо головне щоб дані у закордонному та в бронюванні готелю та візовій анкті збігались.

   А транслітерація в українському значної ролі не відіграє 🙂

 • Ira Ydodik

  Доброго вечора. Підкажіть будь ласка з чого почати. Моя бабуся є переселенкою з Холмщини, хочу зробити собі візу щоб їздити до Польщі.
  Куди йти і що робити. Якщо можна покроково.

  • Доброго дня!

   Перш за все, вам потрібно отримати документ, що підтверджує факт переселення ваших родичів з Польщі. Для отримання такої довідки необхідно звернутися в обласний архів. З собою не потрібно жодних документів, потрібно лише прийти і написати заяву. Бланк заяви ви можете взяти у архіві.

   У заяві потрібно вказати таку інформацію:
   1. Місто в Польщі, з якого людина була переселена (також бажано вказати повіт);
   2. Прізвище родини, що була переселена, та її членів, вказуючи рік народження (ваш дідусь чи бабуся, скоріш за все, були ще дітьми, в такому випадку потрібно вказати їх батька або матір як голову родини, а нижче уже вписати дідуся чи бабусю і обов’язково вказати рік народження)
   3. Місто (або область) в Україні, куди людину було переселено.
   Очікувати на архівну довідку доведеться від 1 до 6 місяців, тому варто потурбуватися про її отримання заздалегідь.

   *Адреса Державного архіву Львівської області: вулиця Підвальна, 13 (чорні двері прямо за спиною пам’ятника Федорову). Архів приймає громадян з 9:00 до 12:30, крім вихідних та святкових днів. Більше інформації на сайті архіву http://www.archive.lviv.ua

   Далі вам потрібно підготувати такі документи:

   1. Дійсний закордонний паспорт; (+ копії усіх сторінок з відмітками)*
   (у випадку наявності інших закордонних паспортів, їх потрібно також надати у посольство)
   2. Дійсний український паспорт з пропискою; (+ копії усіх сторінок з відмітками)
   (особи, які немають постійного місця реєстрації (прописки) не можуть відкрити польські шенген візи)
   3. Дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;
   4. Візову анкета, заповнену латинськими літерами і підписану двічі особисто заявником;
   5. Страховий поліс, разом з квитанцією ( + копію);
   6. Документи, що підтверджують вид діяльності, наявність зв’язків з Україною:

   a) Для найманих працівників: оригінал довідки з місця роботи, що містить наступну інформацію: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, дату прийняття на роботу, посаду, заробітну плату за останні 6 місяців, а також: ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала і контактні дані організації (повна адреса та стаціонарний номер телефону компанії).
   Довідка також повинна містити інформацію, що робоче місце на час поїздки зберігається.

   Довідку підписують директор та бухгалтер підприємства. Якщо ви є директором підприємства, довідку підписують заступник директора та бухгалтер. Якщо бухгалтера на підприємстві немає, довідку підписує лише директор (або його заступник).

   Довідка з роботи дійсна для подачі на візу 1 місяць з дати виготовлення.

   b) Для приватних підприємців: оригінал та копія витягу з держреєстру або свідоцтва про державну реєстрацію підприємця та останню податкову декларацію, яка видана не пізніше ніж три місяці тому.

   c) Для осіб, які не працюють: копія будинкової книги, де прописана особа або довідка про місця реєстрації, видана територіальними органами Державної Міграційної Служби України.

   d) Для пенсіонерів: оригінал та копія пенсійного посвідчення і виписка з Пенсійного Фонду про нарахування пенсії за останні 6 місяців.

   e) Для учнів та студентів: оригінал довідки з навчального закладу; студентський квиток (оригінал і копія).

   f) Додатково, у разі наявності: документ, який підтверджує право власності (на землю, будинок, автомобіль або в окремих випадках інше майно).

   8. Документ, що підтверджує наявність фінансових коштів для поїздок у країни зони Шенген.

   a) Довідка з банку про наявність фінансових коштів + виписка про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці;

   b) Спонсорування – лист-спонсорування, написаний від руки від родича першої лінії (батько, мати, син, дочка, бабця, дідусь), їх довідка з банку про залишок на рахунку + виписка про рух коштів за останні три місяці спонсора. Додатково необхідно надати документи, що підтверджують спорідненість (свідоцтвро про народження, свідоцтво про шлюб).

   Довідка з банку дійсна для подачі на візу 1 місяць з дати виготовлення.
   Мінімальна сума залишку на рахунку 2000грн.

   9. Бронювання готелю (роздруковане підтвердження з Booking.com та прінскрін (фото) листа з емейлу)
   10. Квитанція з банку про оплату сервісного збору (квитанція з Кредобанку або Ідеябанку, про оплату за послуги Візового центру Польщі).
   11.* Додаткові документи для дітей до 18 років
   a) Нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд дитини закордон (надається навіть у випадку спільної подорожі), що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений термін дії нотаріально завіреного дозволу на виїзд закордон (число/місяць/рік).
   b) Копія закордонних та внутрішніх паспортів батьків.
   c) Свідоцтво про народження — оригінал та копія.

   Крім стандартного набору документів, який перераховано вище, додатково потрібно подати:
   1. Документ, що підтверджує факт переселення людини з території Польщі на територію України;
   А) рішення видане колишнім Державним Репатріаційним Урядом або
   Б) довідка, видана державним архівом Польщі чи України або
   В) інший офіційний документ, виданий органами польського чи українського державного/місцевого самоврядування який підтверджує факт проживання на території тодішньої РП, а також евакуації з цієї території (евакувційний лист)
   2. Документи, що підтверджують родинні зв’язки з переселеними.
   (свідоцтво про народження або смерть переселеної особи, її свідоцтво про шлюб;
   свідоцтво про народження батьків, по чиїй лінії була переселена особа і свідоцтво про шлюб;
   ваше свідоцтвро про народження)

   Третій крок — оплатити послуги візового центру Польщі і подати документи. Все залежить від місця прописки, ось тут обираєте та отримуєте всю інформацію:
   http://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/Schedule-an-Appointment.html

  • Доброго дня!

   Перш за все, вам потрібно отримати документ, що підтверджує факт переселення ваших родичів з Польщі. Для отримання такої довідки необхідно звернутися в обласний архів. З собою не потрібно жодних документів, потрібно лише прийти і написати заяву. Бланк заяви ви можете взяти у архіві.

   У заяві потрібно вказати таку інформацію:
   1. Місто в Польщі, з якого людина була переселена (також бажано вказати повіт);
   2. Прізвище родини, що була переселена, та її членів, вказуючи рік народження (ваш дідусь чи бабуся, скоріш за все, були ще дітьми, в такому випадку потрібно вказати їх батька або матір як голову родини, а нижче уже вписати дідуся чи бабусю і обов’язково вказати рік народження)
   3. Місто (або область) в Україні, куди людину було переселено.
   Очікувати на архівну довідку доведеться від 1 до 6 місяців, тому варто потурбуватися про її отримання заздалегідь.

   *Адреса Державного архіву Львівської області: вулиця Підвальна, 13 (чорні двері прямо за спиною пам’ятника Федорову). Архів приймає громадян з 9:00 до 12:30, крім вихідних та святкових днів. Більше інформації на сайті архіву http://www.archive.lviv.ua

   Далі вам потрібно підготувати такі документи:

   1. Дійсний закордонний паспорт; (+ копії усіх сторінок з відмітками)*
   (у випадку наявності інших закордонних паспортів, їх потрібно також надати у посольство)
   2. Дійсний український паспорт з пропискою; (+ копії усіх сторінок з відмітками)
   (особи, які немають постійного місця реєстрації (прописки) не можуть відкрити польські шенген візи)
   3. Дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;
   4. Візову анкета, заповнену латинськими літерами і підписану двічі особисто заявником;
   5. Страховий поліс, разом з квитанцією ( + копію);
   6. Документи, що підтверджують вид діяльності, наявність зв’язків з Україною:

   a) Для найманих працівників: оригінал довідки з місця роботи, що містить наступну інформацію: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, дату прийняття на роботу, посаду, заробітну плату за останні 6 місяців, а також: ім’я, прізвище та посаду особи, яка її видала і контактні дані організації (повна адреса та стаціонарний номер телефону компанії).
   Довідка також повинна містити інформацію, що робоче місце на час поїздки зберігається.

   Довідку підписують директор та бухгалтер підприємства. Якщо ви є директором підприємства, довідку підписують заступник директора та бухгалтер. Якщо бухгалтера на підприємстві немає, довідку підписує лише директор (або його заступник).

   Довідка з роботи дійсна для подачі на візу 1 місяць з дати виготовлення.

   b) Для приватних підприємців: оригінал та копія витягу з держреєстру або свідоцтва про державну реєстрацію підприємця та останню податкову декларацію, яка видана не пізніше ніж три місяці тому.

   c) Для осіб, які не працюють: копія будинкової книги, де прописана особа або довідка про місця реєстрації, видана територіальними органами Державної Міграційної Служби України.

   d) Для пенсіонерів: оригінал та копія пенсійного посвідчення і виписка з Пенсійного Фонду про нарахування пенсії за останні 6 місяців.

   e) Для учнів та студентів: оригінал довідки з навчального закладу; студентський квиток (оригінал і копія).

   f) Додатково, у разі наявності: документ, який підтверджує право власності (на землю, будинок, автомобіль або в окремих випадках інше майно).

   8. Документ, що підтверджує наявність фінансових коштів для поїздок у країни зони Шенген.

   a) Довідка з банку про наявність фінансових коштів + виписка про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці;

   b) Спонсорування – лист-спонсорування, написаний від руки від родича першої лінії (батько, мати, син, дочка, бабця, дідусь), їх довідка з банку про залишок на рахунку + виписка про рух коштів за останні три місяці спонсора. Додатково необхідно надати документи, що підтверджують спорідненість (свідоцтвро про народження, свідоцтво про шлюб).

   Довідка з банку дійсна для подачі на візу 1 місяць з дати виготовлення.
   Мінімальна сума залишку на рахунку 2000грн.

   9. Бронювання готелю (роздруковане підтвердження з Booking.com та прінскрін (фото) листа з емейлу)
   10. Квитанція з банку про оплату сервісного збору (квитанція з Кредобанку або Ідеябанку, про оплату за послуги Візового центру Польщі).
   11.* Додаткові документи для дітей до 18 років
   a) Нотаріально завірений дозвіл від батьків на виїзд дитини закордон (надається навіть у випадку спільної подорожі), що містить наступну інформацію: країни виїзду (Польща та інші країни Шенгенської угоди), чітко зазначений термін дії нотаріально завіреного дозволу на виїзд закордон (число/місяць/рік).
   b) Копія закордонних та внутрішніх паспортів батьків.
   c) Свідоцтво про народження – оригінал та копія.

   Крім стандартного набору документів, який перераховано вище, додатково потрібно подати:
   1. Документ, що підтверджує факт переселення людини з території Польщі на територію України;
   А) рішення видане колишнім Державним Репатріаційним Урядом або
   Б) довідка, видана державним архівом Польщі чи України або
   В) інший офіційний документ, виданий органами польського чи українського державного/місцевого самоврядування який підтверджує факт проживання на території тодішньої РП, а також евакуації з цієї території (евакувційний лист)
   2. Документи, що підтверджують родинні зв’язки з переселеними.
   (свідоцтво про народження або смерть переселеної особи, її свідоцтво про шлюб;
   свідоцтво про народження батьків, по чиїй лінії була переселена особа і свідоцтво про шлюб;
   ваше свідоцтвро про народження)

   Третій крок – оплатити послуги візового центру Польщі і подати документи. Все залежить від місця прописки, ось тут обираєте та отримуєте всю інформацію:
   http://www.vfsglobal.com/Poland/Ukraine/Schedule-an-Appointment.html

 • andrey Vetrov

  доброго вечора.
  можливо зможете мені допомогти. в мене є ще дійсна робоча віза до кінця місяця (перебував за кордоном не більше 20 днів за весь період дії). чи можу я зараз відкрити шопінг візу, щоб в наступному місяці поїхати до Польщі? і яку шопінг візу мені відкриють (короткострокову чи мульти)? (в паспорті є шенген короткостроковий і робоча). дякую.

  • Доброго дня!
   Так, візові коридори по робочій національній на шенгенській візі рахуються окремо. Ви можете відкрити шенгенську візу і по ній бути закордоном до 90 днів.

   Якщо у вас є рахунку-фактури з Польщі, по покупку будь-якого товару, то можете просити мультивізу на рік. Якщо чеків немає — то візу відкриють на 7 днів лише. Після робочої на найдовший термін з польських віз можна відкрити культурну візу. Також можете спробувати відкрити туристичну візу Чехії або Литви — є гарні шанси, що їх дадуть на довгий період 🙂

 • Anna Khodymchuk

  Добрий день! У мене таке запитання. У мого сина, 13 років, три візи Польщі. Але чомусь Польша відкривала йому візи короткотермінові кожного разу, може тому, що він подорожував зі мною, а у мене була Шенгенська бізнес мульти віза Німеччини на 2 роки. А також у нього два останні Шенгени Іспанії- перший на 45 днів, другий на 6 місяців. По першому ми іздили відпочивати до Іспанії, по другому нам не вдалося поїхати до Іспанії, але ми іздили до Німеччина два рази. Моя віза закінчується цією весною та я хочу відкривати мулти Шенген разом із дитиною. Хотіла б спросити, який Шенген краще було б відкривати нам, щоб гарантовано отримати мульти візу. Ще одне зауваження, тато дитини знаходиться закордоном, можливо тому дитині давали короткотермінові візи. Що ви порекомендуєте. Літом планували відподинок або в Словенії, або в Франції, або в Хорватії.
  Дякую за будь-які рекомендації.

  • Доброго дня!
   Я б радила відкрити чеську туристичну візу — гарні шанси, що її дадуть на 1 рік. Достатньо просто забронювати готель у Празі та автобусні квитки. Проте потрібно буде нотаріальний дозвіл на виготовлення візи на виїзд закордон від обох батьків. А також, для річної мультивізи на рахунку потрібно мати залишок лизько 1560євро для дорослого, та 780 євро для дитини 🙂
   У такому випадку 90% що вони відкриють візу на рік.

   • Anna Khodymchuk

    Христина, дякую вам за відповідь. На рахунок Чехїї, я спробую ще ознайомитися з іх візовими умовами та правилами. А з тих країн, що я перерахувала, куди ми могли б поїхати на відпочинок, може теж можете щось порадити, яка із них краще за все видає мульти візи: Франція, або Словенія, або Хорватія. Ще б могли розглянути Італію. Чи з першого разу вони не відкриють туристичний мульти-шенген? У Франції ми вже були у 2015 році з дитиною в отелі, відпочивали 12 днів. Це можливо підтвердити.

    • На жаль, по цим країнам практики я не маю, лише знаю, що Словенія дуже гарно відкриває візи на довгий період, якщо показати оплату подорожі туди хоча б два рази за рік 🙂

 • Оксана

  яку можна зробити візу крім воєводської, для того щоб перекрити коридор національної робочої візи?

 • Оксана

  яку можна зробити візу крім воєводської, для того щоб перекрити кордон національної робочої візи?

 • Оксана

  Добрий вечір….в мене таке питання чи польска культурна віза перекриває коридор національної робочої візи?

 • Тетяна

  Доброго дня! Вам задають запитання стосовно шенгенських віз, але прошу допомогти мені в моїй ситуації з національною робочою візою. Я знаходжуся в Польщі по робочій візі 167/180 до 30.07.2017. Чи зможу я подавати документи на наступну візу вже восени? Дякую.

  • Доброго дня!
   На жаль, на наступну робочу візу ви можете подавати через рік від дати виїзду. Тобто, якщо ви поїхали, наприклад 20/02/2017, то на робочу візу можете подавати 21/02/2018.

   А протягом ось цього коридору, з липня по лютий, ви можете відкрити будь-яку шенгенську візу (по ній закордоном можна перебувати до 90 днів протягом коридору у 180днів). Або відкривати воєводську візу на рік.

 • Доброго дня!
  Плануємо поїздку автомобілем в Будапешт на 4 дні. Наскільки складно відкрити туристичну Угорську візу, маючи бронювання в готелі?

  Дякую!

  • Доброго дня!
   Вам потрібно надати бронювання готелю, та найкраще додати або чек про оплату готелю з банку або виписку з банку, де серед операцій відображається оплата готелю.
   Також ви маєте подати техпаспорт на автомобіль, водійські права особи, що буде водієм, та зелену картку на машину.
   У такому разі у вас не буде жодних проблем з відкриттям візи. Головне дотримуватись усіх вимог посольства.
   Ось тут можете перевірити усі документи, що порібні вам для відкриття візи:
   http://www.vfsglobal.com/hungary/ukraine/pdf/Tourism-Ukr.pdf

 • Христя

  Доброго дня і дякую за Вашу роботу!
  Підкажіть, будь ласка, при поданні документів на репатріаційну візу який інтервал повинен бути між датою подачі документів і датами бронювання готелю?

  Чи необхідне свідоцтво про шлюб дідуся (цей документ не зберігся), якщо є свідоцтво про його народження. Може подати копії паспортів з відмітками про одруження?

  • Доброго дня!
   Рада: що дана інформація є корисною!
   Найшвидше бронювати готель потрібно через 10 днів після подачі, найпізніше — через 3 місяці від дня подачі. Зверніть увагу, з якого числа ви подасте бронь готелю — з того числа вам відкриють візу.

   Достатньо буде паспортів, головне мати документ, де вказана повна дата народження — у вашому випадку це свідоцтво про народження.

 • Катерина

  Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, з чого почати при відкритті шенгенської візи. Мені буквально на декілька днів треба до Хорватії. Я можу одразу оформити довгострокову візу, чи для цього необхідні особливі причини?
  Дуже дякую!

  • Доброго дня!
   Для того, щоб потрапити у хорватію вам потрібна віза, яка як мінімум дозволяє перетинати двічі кордон країн Шенгенської зони (з дворазовим в’їздом або мульти візу).
   Першу візу без додаткових документів складно отримати на довгий період (її можуть відкрити, наприклад, у посольстві Литви — але їм потрібно надати повністю викуплені авіаквитки у Литву та назад). Також на підставі запрошеннь (на бізнес візу чи культурну візу) можна отримати візу не на кілька днів, а хочаб на 2 місяці (з правом перебування в країнах Шенгену до 20 днів).

   Я б вам радила звернутись по туристичну візу Іспанії — оскільки для її відкриття не потрібно оплачувати наперед авіаквитки чи проживання — достатньо просто забронювати.
   А першу візу вони відкривають на 45днів, протягом яких ви можете необмежену кількість раз перетинати кордони шенгенських країн — бо це буде мультивіза, і перебувати закордоном до 30 днів максимум протягом терміну дії цієї візи
   🙂

 • Надя

  Привіт, який час має пройти після закінчення шенген візи типу С для написання заяви на наступну?

  • Доброго дня!
   На жаль, шенгенску візу не можна продовжити написавши заяву. Потрібно щоразу подавати повний пакет документів (візова анкета, страхівка, довідки з банку та роботи й інші документи).
   Відкривати нову візу можна одразу після завершення терміну діє попередньої

 • Валентина

  Доброго дня! Чи правда, що для більшої вірогідності відкриття національної робочої візи бажано подавати виписку з банку про наявність та рух коштів, хоча в переліку необхідних документів цього пункту немає?

  • Доброго дня!
   Довідку з банку подають на шенгенську робочу візу, а не на національну робочу візу. У переліку обов’язкових документів її немає; інколи люди подають копію будинкової книги на національну візу, але це також не обов’язково. Основне — мати 2 паспорти, фотографію, запрошення, анкету та страхівку.

   • Валентина

    Дякую за відповідь!

 • Ostap

  Доброго дня! цікавить питання щодо банківської картки і руху коштів по ній. Картка відкрита давно, але руху коштів по ній не було уже як півроку. На протязі місяця (до подачі документів) рух коштів на картці буде і відповідна сума теж. Чи достатньо буде цього для консульства?

  • Доброго дня!
   Так, цього мало б вистачити. Інколи клієнти, у яких мало операцій, беруть виписку не за 3 місяці, а за пів року. Проте на польську візу було таке, що в людини за останній місяць було всього 9 операцій + залишок на рахунку відповідний. І візу відкрили 🙂

 • Христина

  Привіт. Чи можу я подавати на репатріаційну візу, якщо переселенцями були мої прадід і прабабуся?

 • Олеся

  Доброго дня, мені 16 років, і я хочу поїхати з повнолітньою сестрою в Австрію, яку я можу відкрити візу, і чи потрібна ноторіальна довіреність на перетин кордону?

  • Доброго дня!
   Так, ви можете відкривати візу, потрібно лише щось батьки разом пішли до нотаріуса та написали дозвіл, на відкриття візи та поїздки до країн Шенгену та Довіреність на вашу сестру. Гарної поїздки!

 • Інна

  Доброго дня! Я хочу подати документи до консульства Польщі на туристичну шенген-візу. Проте, планується подорожувати в Угорщині, Австрії, Італії , без вїзду на територію Польщі взагалі. Підскажіть, будь-ласка, чи будуть проблеми з отримання візи? (коли я подам план подорожі та бронювання готелів не у Польщі)?

  • Доброго дня!
   Так, документи в посольство Польщіподавати вам не потрібно. Оскільки на польську туристичну візу ви маєте АБО перший раз вїхати в Польщу, якщо у всіх країнах ви будете однакову кількість днів перебувати. АБО саме в Польщі у вас має бути найбільша кількість днів перебування. Тим паче на туристичну візу Польщі потрібно повністю оплачувати всі готелі на кожен день подорожі.

   Тому я б радила подаватись на Угорську туристичну візу, якщо перший вїзд з України буде в Угорщину, і там ви будете перебувати однакову кількість днів, що й в інших коаїнах. Якщо ж будете найбліьшу кількість днів у Австрії чи Італіїї — краще подаватись туди.

   • Інна

    А бронювання готелів буде достатньо лише для тої країни, до якої подаюся?

    • Ні, потрібно написати детальний поденний план подорожі — якого числа в якій країні ви будете знаходитись, в якому місті, де будете ночувати і коротко описати плани на день

 • Тарас

  Доброго дня!
  Хочу подавати документи на репатріаційну візу.
  Який пакет документів необхідний?
  Чув, що потрібно довідку на право власності нерухомості чи техпаспорт власного транспортного засобу. На даний момент безробітний, тому довідку з місця роботи пред’явити не можу.
  І чи потрібно бронювати готель, хоча відразу я виїжджати нікуди не хочу, просто хочу зробити собі цю візу.
  Дякую!

  • Тарас

   і який тип візи вибирати при реєстрації: шенген віза чи шенген туристична?

  • Доброго дня!
   Тип візи потрібно обрати — Шенген віза (категорія С)

   На цей тип візи ви можете подати як безробітний копію будинкової книги, або якраз документи про право власності на нерухомість чи техпаспорт машини.
   Бронювання готелю обов’язково робити хоча б на 2 ночі, просто оберіть готель на booking.com з функцією «безкоштовне скасування резервації»

   Для того, щоб отримати візу Вам потрібно підготувати такі документи:
   • Квитанція з банку про оплачені послуги; — той, що ви оплачували в Кредо або Ідея банку
   • Дійсний закордонний паспорт ( + копії всіх сторінок з відмітками);
   • Дійсний український паспорт ( + копії всіх сторінок з відмітками);
   • Дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;
   • Довідка з місця роботи/АБО навчання/ АБО пенсійного форду/ АБО копія будинкової книги чи документи на машину/квартиру/будинок (для безробітніх);
   • Виписка з банківського рахунку про рух коштів за останні 3 місяці та залишок на рахунку (АБО спонсорський лист від родичів та їх виписка з банку).
   • Довідку з архіву ( + копія) АБО евакуаційний лист;
   • Документи, що підтверджуюють спорідненість з особою, яка була переселена з Польщі.
   (свідоцтво про народження або смерть переселеної особи, її свідоцтво про шлюб;
   свідоцтво про народження батьків, по чиїй лінії була переселена особа і їх свідоцтво про шлюб;
   ваше свідоцтвро про народження та про шлюб)
   • Страхівка ( + копія (разом з квитанцією)
   • Анкета
   • Бронювання готелю (роздруковане підтвердження Booking.com та прінскрін (фото) електронної скриньки)

   • Тарас

    Дуже вдячний за відповідь!

   • Марія

    Доброго дня! Скажіть будь ласка, а на який термін потрібно оформити страхівку для репатріаційної візи і з якою франшизою?

    • Доброго дня! Достатньо оформити страховий поліс на рік що покриває 90 днів. Франшиза має буьт 100євро 🙂
     Якщо бажаєте, можете замовити його в мене — вартість 150грн (страхова компанія ВУСО)

 • Ольга

  Добрий вечір! Зазвичай на шенгенську візу необхідно показати або квитки, або бронювання в обидві сторони. А що робити, якщо подорож планується машиною і вона не власна (маю на увазі, якщо «підсісти» до когось). Дякую!

  • Доброго дня!
   У такому випадку подається копія водійський прав, документів на машину та зеленої карти саме тієї людини, що буде вас везти.
   Або ж можете просто забронювати авіа- чи автобусні квитки з функцією безкоштновного скасування резервації

 • Natalia

  Добрий день ! Я здала документи на Шенген візу по переселенню, мала бронь по готелю на 20,01,17 бронь ставила 10,01,17 а 13,01,17-бронь готель зняав.Підскажіть чи це вливає на відкриття візи-Дякую

  • Доброго дня!
   Проблем не має бути жодних, оскільки найбільшу увагу у посольстві приділятимуть документам, які підтверджують факт переселення. А бронювання готелю на даний тип візи доволі рідко продзвонюється. Тому раджу не хвилюватись через це 🙂

 • Володимир

  Добридень!
  Чи реально подати документи на польську візу без ППВА безпосередньо через консульство?

  • Доброго дня!
   Можна подати документи у посольство, проте потрібно наперед записатись там на подачу. У Львові, з власного досвіду, зробити це дуже складно — завжди немає доступних місць. Проте у Харкові чи Києві, бувало, люди записувались у посольство. Якщо вас цікавить польська віза — https://www.e-konsulat.gov.pl тут потрібно реєструватись. На сайті посольства пише, що дати оновлюються 10,20,30 числа (а якщо у ці дні вихідні — то відповідно оновлення йде у останній робочий день перед чими числами). Успіхів у реєстрації!

 • Люба

  Доброго дня, підкажіть, будь ласка,

  1. при оформленні шенгенської репатріаційної візи що потрібно писати в пунктах «Запланована дата в’їзду» та «Запланована дата виїзду»? Можна вказати, наприклад 02.11.2016 — 04.11.2016 — дати, на які заброньовано готель для першого в’їзду?

  2. Чи можна взяти страхівку з дією 01.11.2016 — 05.11.2016? Чи обов’язково брати на довгий термін — 90 днів, рік?

  Дуже дякую.

 • Yulia Semenova

  Здравствуйте! Скажите пожалуйста, если я прописана и учусь в Кривом Роге (Днепропетровская обл.), но живу с мужем киевлянином в Киеве, могу ли я получить шенген в Киеве? Или мне придется подавать документы в Днепре в связи с криворожской пропиской?

 • Люба

  Підкажіть, будь ласка, який термін дії довідки про переселення — тієї, що вимагається для оформлення репатріаційної шенген візи? Дякую.

 • Віта

  Доброго ранку!
  Підкажіть будь-ласка,якщо,я два місяці тому звільнилася з одної організації і два місяці як працюю на іншій,чи може бути дійсною довідка про працевлаштування,з а такий короткий період.І чи можна зробити довідку про рух коштів з різних банків,а не з одного

  • Достатньо буде довідки з якогось одного банку, де саме рух коштів є

 • Віта

  Доброго ранку!
  Підкажіть будь-ласка,якщо,я два місяці тому звільнилася з одної організації і два місяці як працюю на іншій,чи може бути дійсною довідка про працевлаштування,з а такий короткий період

 • Любов

  доброго дня! у чисті паспорти ) звичайні)
  плануємо поїхати тур по Європі, яку потрібно візу виробляти , які потрібно для цього документи та яка буде вартість))))
  наперід дякую!!!!

  • Доброго дня!
   Потрібен стандартний пакет документів (страхівка, візова анкета, довідка з місця роботи/навчання, довідка з банку, бронювання готелю та транспорту у подорож). Ціна залежитиме від країни і способу подачі, як мінімум є кілька обов’язкових платежів — 35євро консульсбкий збір на шенгенську візу, десь 60-200грн страховий поліс, + якщо подавати через візовий центр, то 18-20євро послуги візового центру.

 • Оксана

  Добрий день. Хочу відкрити шенгенську туристичну в Польшу. Вчора нарешті з великими зусиллями зареєструвалась у візовий центр. Але питання не в тому, а хочу запитати на скільки потрібно днів бронювати готель, і чи можна на 1 день. Тому що їдемо своєю машиною і збираємось зупинятися в кожному місті 1-2 дні. І чи обов’язково план подорожі.

  • Доброго дня!
   Так, план подорожі потрібен, мінімум потрібно хоча б один забронювати на 3 днів (2ночі), а інші можна лише на ніч забронювати 🙂
   і не забутьде долучити зелену карту на машину

 • Мирослав

  люди,зачем платить *барыгам* которым лишь бы содрать денег с вас и по сути нифига особенного не сделать?
  все документы добываются достаточно легко,говорю вам как работник колл центра посольства польши
  все документы можно добыть,не стоит слушать что документы собрать сложно,или же мы вам сделаем *вуеводскую* визу (которой кстати не существует),или же мы вам приглашение сделаем с польской стороны,всё это бред и полная чепуха
  даже если они это и сделают то содрать захотят по самое не балуй

  так что люди делайте лучше сами,ничего сложного в этом нету

  • Саме про це моя стаття, на який містяться всі посилання на офіційні джерела, на сайт вашого ППВА, на перелік документів та вимоги до них.

   І багато людей, думаю, завдяки інформації на ній та моїм безкоштовним консультацім відкрили візу самостійно.

 • шановна,як тебе там????
  перестань обдирати людей. май совість.
  Заповнення анкети для отримання Шенгенської візи – 75грн….ВСЕ МОЖНА ЗАПОВНИТИ ЗАМОСТІЙНО БЕЗКОШТОВНО. НА САЙТАХ Є ЗРАЗКИ.ПО КОЖНОМУ ПОСОЛЬСТВІ ПРАЦЮЄ КОЛЦЕНТР
  Страховий медичний поліс для виїзду закордон – від 90грн….В КОЖНОМУ ПУНКТІ ПРИЙОМУ ПРАЦЮЄ СТРАХОВА КОМПАНІЯ. ОПЛАТА ЛИШЕНЬ ЗА САМ ПОЛІС.І НІ КОПІЙКИ БІЛЬШЕ НІКОМУ
  Планування індивідуальної мандрівки під вас – 25 євро (ідеальний варіант для туристичної візи, адже окрім спланованої подорожі я підготую вам план подорожі, бронювання готелів/квитків, на підставі яких ви отримаєте туристичну візу як індивідуальний мандрівник)
  Бронювання авіаквитків – 100грн
  Бронювання готелю – 50грн…..КОНСУЛЬСТВА НЕ ВИМАГАТЬ ПЛАН ПОДОРОЖІ.ПІДСТАВОЮ ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОЇ ВІЗИ Є БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛЮ І КВИТКІВ ОСТАННЄ МОЖЛИВО СПОКІЙНО ЗРОБИТИ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРНЕТУ І НІКОМУ НІЧОГО НЕ ПЛАТИТИ
  Реєстрація на подачу документів (лише на офіційні дати, що є на сайтах та в кол центрах) – 100грн.* РЕЄСТРАЦІЯ ВЗАГАЛІ БЕЗКОШТОВНО .ПІСЛЯ ОПЛАТИ ПОСЛУГ ПУНКТІВ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ.ДАДУТЬ КВИТАНЦІЮ В ВІДДІЛЕННІ БАНКУ З НОМЕРАМИ ТЕЛЕФОНІВ ЗА ЯКИМИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ. А ТУТ З ВАС ЗДЕРУТЬ 100 ГРН ЗА ТЕ ЩО БЕЗКОШТОВНО
  * у разі виникнення проблем з датами для реєстрації, мої колегм зможуть вам допомогти
  Інші супровідні документи (залежно від типу візи) МАЄТЬСЯ НА УВАЗІ ТЕ ЩО ВАМ ПРОДАДУТЬ ЗАПРОШЕННЯ НА РОБОТУ (ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ НАЦІОНАЛЬНУ ВІЗУ КАТЕГОРІЇ Д ДО ПОЛЬШІ ДО ПРИКЛАДУ) ОРІЄТНОВНО ЦІНА ЗАПРОШЕННЯ БУДЕ СКЛАДАТИ 100 ЄВРО І З ЯКОЇСЬ ФІКТИВНОЇ ПОЛЬСЬКОЇ ФІРМИ ЯКА ІСНУЄ ТІЛЬКИ НА ПАПЕРІ
  Переклад однієї сторінки документів на англійську мову – 50грн; (якщо це вимагає посольство) ПОСЛУГА НАДАЄТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ САЙТУ ГУГЛТРАНСЛЕЙТ… ДОСИТЬ ДОРОГО ПРОДАЮТЬ БЕЗКОШТОВНИЙ РЕСУРС…

  ПРОСТО ЦІКАВО ЯКЩО ВИ БАРИГИ ТАКІ ЧЕСНІ…. СКІЛЬКИ ПРОЖИВЕ НА ЦЕЙ ПОСТ НА ВАШОМУ САЙТІ.
  МЕНЕДЖЕР ПУНКТУ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ

  • Дорогий МЕНЕДЖЕР ПУНКТУ ПРИЙОМУ ВІЗОВИХ АНКЕТ!

   Мені дуже приємно, що окрім вашої тяжкої роботи у візовому центрі ви ще маєте бажання у позаробочий час шукати інформацію про візових питаннях. Перш за все, я не «барига», як ви виражаєтесь, я людина, яка щодня безкоштовно консультує десятки людей, щодо отримання віз. Які, між іншим, не можуть додзвонитись до кол центру ППВА Польщі, і ви як його працівник чудово знаєте, який зараз великий попит на візу, і як щодня сотні людей в інтернеті негативно описують роботу сайту та кол центру вашого ППВА Польщі. Тим паче на консультаціях я безкоштовно даю поради людям які самі подають документи на візи (дуже багато питань є по анкетах, бо на сайті висить «сухий» зразок, і дуже часто люди путаються з датами).

   По друге щодо реєстрації, кожен мій клієнт ознайомлений з можливістю реєструватись самостійно. Та, на жаль, через таку роботу вашого кол центру та сайту http://www.polandvisa-ukraine.com інколе це дуже складно зробити- і люди не мають часу по 30-40хв висіти на лінії і слухати музику, замість консультації працівників ППВА. Тому до мене і звертаються люди, які не мають можливості зареєструватись самостійно.

   Щодо страхівки, це якраз страхівка від страхової компанії, яка є в списку рекомендованих посольством. А от якраз ваше ППВА співпрацює з страховою компанією, вартість страхівки в яких утричі вища.

   Щодо запрошень на роботу категорії Д і неінсуючих «воєвудських» віз — таким я не займаюсь, ви це придумали самі;
   Щодо перекладу — на щастя, мій рівень англійської мови дозволяє мені робити це все без ваших «гугл транслейторів». Тим баче я б почитала, як гуглперекладач вам перекладе, наприклад, декларацію про доходи приватного підприємця. Щоб перекладати документи такі, треба знати бізнес англійську.

   Тай взагалі, ніхто з читачів сайту не зобов’язаний корситуватись моїми послугами. Я якраз у даній статті даю поради в першу чергу, щодо самостійного відкриття віз, а за мою роботу не хвилюйтесь. Краще б подавали ідеї та якусь ініціативу для покарщення вашого місця роботи.

 • Надія

  Підкажіть, будь ласка:
  1. Яка має сума бюджету на день для самостійної подорожі Польщею при вже оплачених готелі та квитках?
  2. Якщо я отримаю відмову шенгенської візи в посольстві Польщі, чи можу я одразу подати документи в посольство іншої країни шенгену (однакова кількість днів подорожі)?

  Дякую! )

  • Доброго дня!
   1. По правилах 100злотих/день подорожі (але це включаючи проживання, тому можете мати трохи менше)
   2. Так, без проблем!

 • Іра

  Добрий день. Чоловік подав 12 серпня документи на переселенську візу, а 14 серпня готель скасував бронь, бо треба було внести оплату, хоч на сайті готелю нічого не вказано про передоплату . Що тепер робити? Чи отримає він візу?

  • Доброго дня!
   Так, це не мало б повпливати на результат!
   Успіху в отриманні візи 🙂

 • Alya

  Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка, цікавить репатріаційна віза в Польщу :
  1. мій дід переселенець, право на візу маю і я з чоловіком (а моя донька?) і мій брат з дружиною?
  2. в мене з чоловіком річна шопін, закінчується на початку вересня, я можу подати в серпні?
  3. в брата декілька робочих польських віз, йому краще робити новий паспорт (тобто мати 2 паспорти), чи в той самий? Довідка з Львівського архіву вже є
  Наперед дякую!)))

  • Доброго дня!
   1. Ви можете отримати цю візу, ваш чоловік і брат з серсрою. Дочка, на жаль, не підпадає під цю категорію — їй можна буде потім туристичну візу відкрити, гостьову чи культурну.
   2. Так, можна.
   3. Можна в той самий)

 • Катя

  Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, які потрібно документи на оформлення шопінг візи в Польшу?
  Чи потрібно бронювати готель і квитки?
  І питання нарахунок візового центру: не хочеться платити зайві гроші за його послуги, наразі живу у Львові, тут є Польське консульство, туди варто звертатись чи все ж таки візовий центр краще?

  • Доброго дня!
   1. Перелік усіх документів, необхідних для подачі:
   • Квитанція з банку про оплачені послуги;
   • Дійсний закордонний паспорт; (+ копії усіх сторінок з відмітками)
   • Дійсний український паспорт з пропискою; (+ копії усіх сторінок з відмітками)
   • Дві кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см;
   • Анкета;
   • Прохання про видачу шопінг візи:
   • Страховий поліс; ( + копія (разом з квитанцією)
   • Довідка з місця роботи/навчання;
   • Виписка з банківського рахунку про рух коштів за останні 3 місяці та залишок на рахунку.
   • Бронювання готелю. (роздруковане підтвердження та прінскрін (фото) електронної скриньки)
   2. Достатньо броні готеля
   3. На жаль, у консульство запис лише наперед через сайт — за 3 роки роботи, я особисто, на жаль, не бачила додної вільної дати — але якщо вони з’являються, то сміло можете пробувати реєструватись!

  • Мирослав

   вы оплачиваете сервисный сбор,это и есть услуги визового центра
   а вот по шенген визам включая шопинг есть еще консульский сбор
   дороже платить будет *барыгам* нежели ВЦ

 • Alina

  Добрий день! Чи можливо отримати шенген візу, якщо працюю фрілансером, тобто офіційно я не оформлена. Дякую!

  • Доброго дня!
   На жаль, поки що у практиці такого не мала, але теоретично можливо — проте не всі посольства враховують це як офіційну роботу. Можна почитати відгуки на Форумі Вінського (у темах про досвід отримання віз українцями)

   • оксана

    можна,якщо ви вписані в будинкову книгу або маєте власність

 • Світлана

  підкажіть,будью ласка, пробую зробити шенген по переселенцях собві, чоловіку і мамі, маю бабці свідоцтво про шлюб. Чи потрібно бабці свідоцтво про народження?

 • Галина

  Добрий день! Мені потрібна транзитна віза. Я лечу через Польщу та Ісландію. Маю канадську візу. В Ісландії пересадка набагато довша. Літак через місяць. Мене цікавить за скільки часу відкриють такий тип візи, через яку країну краще виробляти візу, скільки буде коштувати відкриття візи і які документи потрібні. Дякую!

 • Олег

  Скажіть будь ласка як зробити візу переселенця коли є архівна довідка про переселення дідуся але інших документів його немає що потрібно робити

  • Доброго дня!
   потрібно звертатись до РАЦСу і знайти будь-який його документ (свідоцтвро про народження/смерть, шлюб чи військовий квиток) — де буде вказана його дата народження;

 • Наталія

  Доброго дня Христина!
  Я проживаю у Тернополі, прописана в Івано-Франківській області, чи можу я зробити проплату в банку на візу іншою людиною у Франківську? Можливо можна якусь довіреність дати чи щось подібне?
  Дякую за відповідь!

  • Доброго дня!
   На жаль, оплата послуг у банку здійснюється або особисто, або найближчими членами сім’ї при наявності документів, що показують спорідненість.

 • Альона

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка:
  1. при чистому закордонному паспорті можна отримати польську мультивізу? чи лише з дворазовим в’їздом протягом 180 днів?
  2. чи можна відкрити польську візу, якщо планується більшість часу перебувати в Іспанії, але виліт туди і назад через Польщу?
  3. чи можна сплачувати сервісний збір і подавати документи на візу в Львові, якщо прописка чернівецька?
  4. Де і коли можна дізнатись чергу на отримання візи? найближчу дату, іншими словами.
  Наперд дякую.

  • Доброго дня!
   1. Можна, культурну візу можуть одразу на пів року відкрити (мультивізу), а репатріаційну візу — одразу на 2 роки (мультивізу)
   2. Польща буде країною першого вїздку, і у паспорті будуть штампи лише про перетип польського кордону. Це не по правилам, але по факту можна.
   3. Якщо ви офіційно працюєте там або навчаєтесь, то можна відповідно до документів з роботи/університету.
   4. http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment_2.html ось тут

 • Ірина

  Підкажіть будь ласка! Дитина має їхати в Іспанію до дідуся у супроводі того ж дідуся,тобто він має за ним приїхати. Дідусь дав запрошення на малого.Чи потрібні ще якісь документи від дідуся, бо кажуть що ще треба документи, які підтверджують його фінансову спроможність, але ж коли він робив запрошення, то в поліції надавав всі дані? Дякую за відповідь!!

  • Доброго дня!
   Потрібно надави ваше свідоцтвро про народження та шлюб, а також свідоцтво про народження дитини,щоб показати спорідненість дідуся з дитиною
   🙂

 • Дарія

  Я не була раніше закордоном, хочу поїхати в Польшу та Чехію, яа віза мені підійде? Чи можна подати відразу на шенген? Чи для цього потрібно хоч раз перетнути кордон?

  • Доброго дня!
   Можна отримати шенген візу будь-якої з цих країн 🙂
   і одразу поїхати подорожувати

 • Дарія

  А якщо я студент і працюю не офіційно , та не користуююсь послугами банку то що робити? Я неможу взяти ні виписку з місця працевлаштування ні виписку з банку??

  • Потрібно взяти спонсорський лист від батьків та їхню виписку з банку + копію будинкової книги, де ви прописані надати.

 • Тарас

  Доброго дня! За останніх 2 роки було 2 відкритих туристичних шенген візи: польська та іспанська. Як можна зараз відкрити багаторазову та довготривалу візу?

  • Доброго дня!
   Найкраще звернутись до посольства цих країн перед наступною поїздкою — і показати, що протягом найближчого року ви звираєтесь неодноразову туди їхати (надати броні готелю в серпні, наприклад, а також в грудні). Так шанс отримати мультивізу буде більшим!

   Можете спробувати вдачу в Чеському посольстві (у Львові, в Києві вони також доволі багато відмов дають) — заодно шанс буде зїздити в прекрасну Прагу чи інші місця 🙂

 • Руслан

  Добрий вечір. Підкажіть будь ласка. Подавав документи на службову візу. Запрошення від реальної фірми, рух коштів по приват банку, довідка про наявні кошти з прокредит банку, страховка медична, клопотання від фірми про необхідність ділових перемовин, довідка, заброньований готель, документи на нерухомість, зелена карта та техпаспорт. У візовому центрі Києва техпаспорт, зел карту, докум. на нерухомість, вірніше копії не взяли за необхідністю таких. Отримав відмову пункт2 та п9. Що було не так?
  Дякую.

  • Доброго дня!
   На жаль, зараз дуже поширені не обгрунтовані відмови, мабуть вам просто не повезло.
   Раджу не засмучуватись, а просто ще раз подати пакет документів, бажано через посольтво — і показати всі додаткові документи, які не прийняли у візовому центрі.

   Успіхів в отриманні візи!

 • Ірина

  Доброго дня, Христина!
  Дякую за Ваш проект! 🙂
  Відкриваємо шенгенські візи у Посольстві Франції. Є декілька питань.
  1. Не відкрито рахунок у банку, а подача документів на отримання візи через 3 тижні. Чи можна відкрити рахунок зараз і зробити виписку? В Посольстві вимоги щодо виписки — рух коштів на останні 6 місяців. Як це може вплинути на видачу візи?
  2. У заяві від роботодавця про збереження робочого місця немає підпису бухгалтера. Чи це є важливим, чи достатньо підпису директора?
  3. Загублена копія свідоцтва про розлучення, але в паспорті відмітка про розлучення. Все-таки необхідна копія?
  Дякую 🙂

  • Доброго дня!
   1. Є банки, зокрема ПроКредит, де відкривають спеціальні рахунки для віз.
   Ви ставите кошти, і вони автоматично будуть заблоковані до запланованої дати подорожі.
   Ви можете додатково запитатись в візовому центрі Франції на безкоштовній конмультації, чи підійде такий рахунок і виписка на французьку візу.

   2.Достатньо підпису директора.

   3.Ні, цього буде достатньо. Вони не вимагають додаткових документів для підтвердження сімейного стану.

   Удачі в отриманні візи!

 • Надія

  Я робила паспорт собі І записувала дитину у 3 роки,чи потрібний йому зараз у 7 років окремий документ,і ще хочу зробити шенген візу собі І дитині,перед тим віз не мала,це реально,бо всі пропонують перше шопінг візу.дякую.

  • Так, для дитини потрібно робити окремий проїздний документ.
   Шопінг віза — чудовий варіант для осіб, які прописані на Заході України.

 • Галя

  Доброго дня! Планую маршрут Київ — Варшава (автобус)- Варшава — Париж (літак). Час перебування в Варшаві 1 день чи менше, у Парижі- 5 днів. Повертатись таким же маршрутом хочу. Шенген до якої країни краще відкривати? Польщі чи Франції?
  А ще я хочу зробити сюрприз своїй мамі і оформити і їй візу без її відома, чи можливо це маючи докуенти але без присутності людини?

  • Доброго дня!

   У вашому випадку правильно буде відкрити французьку візу, оскільки більшість днів ви проведете у Франції, але легше відкривати польську, тим паче, що Польща країна першого в’їзду. Тому все на ваш розсуд 🙂

   На жаль, потрібно її обов’язвкова присутність, адже будуть збиратись біометричні дані.

 • Анжeліка

  Доброго дня, підскажіть будь-ласка, якщо я офіційно нe працюю, чи відкриють мeні туристичну візу в Польщу?

  • Доброго дня!
   Так, достаньо показати вашу прив’язаність до України (копію будинкової книги, документи на нерухомість/автомобіль, тощо) і виписку з банківського рахунку з сумою, достатньої для мандрівки

 • Олена

  Добрий день. Маю репатріаційну візу, планую їхати до Польщі на 1 день, на цей же же день маю бронь в готелі з безкоштовною відміною (як умова для надання візи), їхати я в нього не планую. Чи будуть у мене якісь проблеми при перетині кордону, якщо я зніму бронь за день до виїзду?

  • Доброго дня!
   Ні, не будуть, адже у вас могли змінитись плани, через різні обставини. Тому без проблем можете відвідати Польщу лише на один день. А щодо ануляції візи, через скасування броні — не зустрічала жодної людини, у якої була б реальна така ситуація на кордоні. Тому, вірогідніше, що це просто казочки журналістів, або випадок один на кілька тисяч.

   Гарної вам поїздки!

 • Василюк Любомир

  доброго дня! я маю запрошення і я є студентом (ще не досягнув 21 року). чи можу я притендувати на отримання візи без оплати

  • Доброго дня!
   Все залежить яке це запрошення: якщо для роботи — то ви не оплачуєте 35євро, якщо в зв’язку з культурними чи спортивними подіями — також 🙂
   Лише якщо це запрошення яу бізнес справах йде оплата 35євро;

 • Марина

  Доброго дня.Підкажіть будь-ласка,спонсорський лист потрібно завірити в нотаріуса для отримання Шенген польської візи

  • Доброго дня!
   Для більшості країн — так. Але є і вийнятки, наприклад на польську візу у Львові/ Івано-Франківську/Ужгороді завіряти лист не потрібно

 • Уляна

  Доброго дня!скажіть будь ласка скільки буде коштувати у вас послуга подачі документів для шенген візи (репатраційної)?

  • Доброго дня!

   Подати документи ви повинні особисто — там у вас візьмуть відбитки пальців. На жаль, зараз неможлива подача документів без особистої присутності, як було раніше.

   Щодо вартості допомоги з документами — все залежить від того, як вам потрібно буде допомогти. Найпопулярніше це допомога з страхівкою, анкетою чи бронюванням готелю. По цінам це 90, 75 і 50грн відповідно 🙂

 • Костецька Галина Дмитрівна

  Мій батько, чоловік є поляком ( в паспортах вказано національність-поляк) . Крім того є свідоцтво про народження батька , де вказано місце народження
  с. Смерек
  район Лисковський
  область Польща
  Чи можу я претендувати на репатріаційну візу?

  • Доброго дня!
   Так, головне отримати довідку з архіву або надати інші документи, що показують ваше польське походження/спорідненість

 • Кирилл

  Добрый день. Хочу получить польскую мульти-визу для путешествий, естественно, хотелось бы на как можно более долгий срок, подскажите пожалуйста, на какую визу лучше всего подавать документы в моей ситуации? Слышал, что если уже была открыта виза, то могу рассчитывать на визу с более длительным сроком? в паспорте уже была открыта одна виза типа: С MULT 30 дней пребывания в пределах 4 месяцев, CEL WYDANIA: 16. (На визу за покупками — претендовать не могу, так как прописан на юго-востоке Украины, родственников переселенцев — тоже нет).

  • Доброго дня!
   Оскільки у вас уже була віза, наступну можна відкрити мультивізу на півроку/рік.
   Можна відкривати бізнес візу, культурну — їх можуть видати одразу на довгий термін.

 • Уляна

  Як отримати візу для дитини вік 5років,хочаб на 1-2місяця,якщо я маю шенген візу,і дитина має окремий паспорт?

  • Доброго дня!
   Можна подати на туристичну візу, або на супровідну (якщо у вас бзінес віза, наприклад). У більшості випадків дітям відкривають візи тоді на такий термнін як і батькам!)

 • Tanya

  Христино, дуже потрібна Ваша порада. Я, відкривала німецьку шенген візу минулого року для себе і для сина по одному запрошенню. Мені відкрито візу на 2 роки, а дитині на 1, оскільки був дозвіл батька на 1 рік. Зараз він знову дає дозвіл. Дитина 6 років вписана в мій паспорт. МИ хочемо поїхати в Польщу в гості на 3 тижні. Як бути з візою для дитини? Адже щоб зробити йому польську візу потрібно мабуть запрошення, але я такого не маю. (як варіант робити знову для нього німецьке-там родичі). Дякую.

 • Віталій

  Добрий день! Мене звати Віталій. У нас з дружиною відкриті польські шенген візи на 2 роки за програмою репатріації.У візовому центрі сказали що відкрити візу для нашої дочки не можуть, так як дія даної програми не розповсюджується для онуків переселенців. Підскажіть будь-ласка, як можна відкрити візу для дитини, так як ми цього літа хочемо поїхати на море закордон.Чи можна відкрити туристичну візу на дитину, щоб не скасували наші візи?

  • Доброго дня!
   Ви можете відкрити туристичну візу, або написати прохання на імя консула про відкриття візи для дитини, з метою ознайомлення із культурною спадщиною Польщі. Були відгуки людей, які робили собі репатріаційну візу, а для дітей писали таке прохання — відкрили візу дітям на 2 роки.

 • Dana

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, ціну шенгенської візи(бізнес).

  • Доброго дня! Вартість базового документі наразі 950грн, повного під ключ — 1700грн 🙂

 • Nina

  Добрий вечір! а для шопінг візи достатньо лише броні чи також потрібна оплата готелю? бо я забронювала готель, але він 1000грн за ніч!.. добре є роздруківка про підтвердження броні і не треба вказувати номер кредитки…знайшла дешевий хостех хіба — таки варіант підійде?)що робити,порадьте(

  • 1) Підійде будь-яке неоплачене бронювання. Оплачувати на шопінг візу його не потрібно
   2) Готель чи хостел — значення жодного немає 🙂

 • Наталія

  Доброго дня, надішліть, будь-ласка, зразок листа-клопотання з місця роботи для відкриття бізнес візи. Дякую.

  • Все, що потрібно вказати, що на час службовий відряджень закордон за вами зберігається робоче місце та заробітня плата.

 • павло

  яка загальна вартість шенген візи і на які дати є вільна черга? Є багато бажаючих.

  • Все залежить від міста подачі та типу візи. Напишіть, будь ласка, в якій області прописані. Відповідно до цього я зможу вам обрати тип візи та зорієнтувати по датах.

 • Ірина

  Доброго дня! Чи Ви б мені не підказали, яка тепер черга у ППВА м. Львова. Не можливо перевірити, бо постійно не має вільних дат до реєстрації. Чи можливо якимось чином зареєструватися до консульства, щоб не платити 555 грн ППВА?

 • Іра

  Доброго вечора,у нас є запрошення від пана,чи можливо щоб Ви нам допогли стати на чергу у м.Вінниця,десь на кінець травня?дякую

 • катя

  Добрий вечір! Підкажіть будь-ласка мені потрібна довідка рух коштів, чи можна дістати рух з кредитки? І іще одне питання , якщо не має карточки в банку,чи я можу зробити витяг з карточки кредитної чоловіка, так як ми чоловік і дружина? Дякую

  • Доброго дня!
   Так, ваш чоловік може написати спонсорський лист і додати свою виписку з банку — тоді вам не потрібно буде додаткого довідки про руз ваших коштів.

 • Володимир

  Я тимчасово не працюю і не зареєстрований у центрі зайнятості. Це якось вплине на видачу шенгенської візи для родичів переселенців?

  • Ні, не вплине, якщо ви надасте підтвердження своєї фінансової спроможності, також можна подати документи про власність на нерухомість, авто, або витяг з будинкової книги. Ваші близькі родичі можуть написати вам спонсорський лист також.

 • Марта

  Доброго вечора! Підскажіть будь-ласка, яку візу я можу відкрити якщо у мого чоловіка матері в українському паспорті вказане місце народження Польща? дякую

  • Доброго дня! Ви можете відкрити будь-яку шенген візу. Місце народження ніяк не буде впливати на це. Проте, якщо його батьки або дідусь чи бабця були примусово переселені з Польщі, ви обоє можете відкрити візу для переселенців — у чистий паспорт вона відривається мінімум на 2роки, а якщо вже були шенген візи — то взагалі на 5років!

 • Таня

  Христина, привіт.
  Підкажіть, чи можу я отримати шенген візу більше як на рік до Польщі або карту тимчасового перебування, якщо в Польщі моя рідна тьотя і двоюрідна сестра, вони обоє одружені з поляками, мають правого постійного перебування??.
  Ну і які документи потрібні для цього? Якщо можна напишіть на мейл

 • Мирослав

  Порадьте, будь ласка! Моя дружина є онукою переселених осіб, подала документи на виготовлення відповідної візи. Чи треба мені, як одному з подружжя, довідку з архіву виписану на МОЄ імя, чи може бути та сама, що подавала дружина? Дякую!

  • Доброго дня!
   Якщо ви будете подавати документи в один день, то достатньо однієї довідки. Якщо в різні дні — потрібно дочекатись поки оригінал довідки повернуть дружині з посольства — тоді з ним ви можете подати документи. Не обов’язково щоб довідка була на ваше ім’я.

 • Ігор

  Доброго дня,
  На сайті консульства Польщі вказана інформація, за якою ,я, як студент що не досяг 21 річного віку, можу не сплачувати консульський збір за наявності розписки від батьків за їх підписом про те, що вони знаходяться на їхньому повному фінансовому утриманні та студентського квитка.
  Де і кому мені потрібно сказати про це шоб не платити 35євро?

  • Потрібно при подачі документів у посольстві чи у візовому центрі надати цю розписку.

 • Оксана

  У візовому центрі мені повернули забагато фото тобто вони у мене взяли тільки одне фото.( у чоловіка взяли два фото) подавали ми на візу переселенців.чи буде мені відмово чи позвонять щоб донести фото? Дякую.

  • Проблеми з цим не виникне, якщо потрібно — вас опросять одне фото донести

 • Вікторія

  Як відкрити студентську візу в Іспанію, шоб перебувати там 30 днів?

  • Як правило, в такому випадку оформлюють туристичну візу з правом навчання. Її видають на 45днів, протягом яких 30днів ви можете бути закордоном

 • Надя

  Доброго дня .чи підходять під репатріаційні документи правнуки

  • Доброго дня! На жаль, даний тип візи поширюється лише на внуків та дітей переселених осіб.

 • Olga

  Доброго дня! Підскажіть, я планую відкривати шопінг візу до Польщі,але офіційно працюю лише 3 місяці…чи підійде довідка з роботи за такий період? Чи можливо потрібно надавати пакет документів як безробітному?

 • руслана

  доброго дня!
  мій дід був поляком(маю його паспорт, де вказано національність-поляк) Чи можу я претендувати на 5 річну візу?
  дякую

  • Доброго дня!
   Якщо подати запит в архів та отримати довідку, де вказано що його було переселено з Польщі — то можете пробувати отримати репатріаційну візу.

 • Аліна

  Доброго дня) Мала дві національні візи в Грецію,де проходила стажевання. Подала на гостьову в ту ж Грецію (запрошення написала мама хлопця,вони проживають в Греції) і мені консул дав відмову. Поїздка «прогоріла». Зараз хочу відкрити польську або шопінг-візу ,або для переселенців. Скажіть будь ласка як може мені «аукнутись» відмова в грецькій візі? Чи це може це стати причиною для відмови в польських шенгенках? Дякую)

  • Доброго дня! На справді, відмова у візі — це не така уже велика проблема. Якщо ви не порушували жодних законів закордоном, і вам була видана відмова без будь-яких заборон в’їзду до країн шенгенської зони — то можете сміло подават идокументи на польську візу!

 • Ліля

  Добрий день.Скажіть,будь ласка,які документи потрібні на польську робочу візу?чи обов’язкові довідка з роботи і виписка з банку?наперед дякую.

  • Доброго дня! На польську робочу візу потрібно лише запрошення, анкету та страхівку. Інші додаткові документи як на шенген не потрібні!)

 • Влад

  Доброго дня. Чи можна відкрити шенгенську візу у 16 років коли вже є закордоний паспор

  • Доброго дня! Так, можна, головне щоб батьки дали нотаріальний дозвіл на виїзд закордон і доручення на когось повнолітнього, з ким ви хочете їхати.

 • Гут Сергій

  Доброго дня , хочу відкрити візу (репатріаційну) дідусь був переселений 1944-1945 р.р. в мене є оригінал документа коли родину виселяли з Польщі .(де є перечислено всі батько,мати та діти і їх роки народження, на зворотній сторінці ще описано майно яке вони мали при виселені ). Чи обовязково ще брати додівку з архіву чи може підійти той документ який у мене є ? Дякую.

  • Доброго дня! Обов’язково варто взяти довідку з архіву, де має бути зазначено на якій підставі вони були переселені.

 • Юля

  Добрий вечір)чи можу я на сайті реєструвати на подачу документів 2 осіб,якщо ми не родичі і не працюємо офіційно разом на роботі? І ще одне,що ви можете порадити,щоб по скоріше стати в чергу? Вночі більше шансів попасти на ту дату,яка потрібна?)дякую)

  • Доброго дня!
   Так, можете 🙂

   Найкраще робити це вдень або зранку — тоді найчастіше оновлюють дати

 • Yana

  Добрий день!
  Підкажіть, будь-ласка, поляки вимагають план подорожі, якщо документи подавати на туристичну візу?

 • Оксана

  Доброго дня. Підскажіть будь-ласка. Отримала довідку про переселення мого діда, в якій не вказано дати народження. Чи підійде така довідка?

  • Потрібно мати будь-який інший документ, де вказана дата народження

 • Міша

  Підкажіть, ви знаєте як повинно виглядати гостьове запрошення (зі Словаччини) і де його можна взяти

  • Доброго дня! Документ має відповідати наступним вимогам:

   — запрошення із нотаріальним засвідченням підпису особи, яка запрошує або запрошення, видане відповідним відділенням імміграційної поліції Словаччини;

   — копія документу, ідентифікуючого запрошуючу особу — копія паспорту, громадянського посвідчення (občiansky preukaz), у випадку, коли запрошує іноземець із дозволом на тимчасове/постійне проживання у Словаччині — копія дозволу.

   — якщо запрошуюча особа та заявник є у родинному зв’язку, необхідно надати копії документів, які підтверджують цей зв’язок.

 • Яна

  Христино, доброго дня!
  Ви менI вiдповiдали щодо заквартерованiя.
  Ми з сестрою не знаемо що це. Просимо Вашоi допомоги.

  МенI потрiбен найлегший варiант I найдешевший до Гданська.

  Я з Киева. Офiцiйно працюю. Виiзд планую 26 грудня назад 2 сiчня. Але це приблизно. Бо я не знаю на чому добираться.
  Розглядаю ще варианти блаблакар з попутчиком. Жити буду у сестри в орендованiй квартири. Але у неI ще немае карти поляка та iншого. Вона там з чоловiком вже рiк. Чи може вона вислати запрошення? Чи менI робити тур визу.

  Менi потрiбна ваша консультацiя. Коли краще вас набрати?

 • Владислав

  Добрый день! А Вы оформляете американскую визу или только Шенген?

 • Oksana

  Доброго Дня! Хочу відкривати першу візу. Мене цікавить скільки днів я можу перебувати за кордоном при відкритті першої візи??

  • Доброго дня!
   Переважно першу візу відкривають на нетривалий строк — один або два місці, протягом яких закордоном можна бути 7-20днів

 • Ольга

  Скажіть, будь ласка, чи велика черга на запис зараз у Києві? Можна встигнути, якщо виїзд планується 21 листопада?

 • Yana

  Доброго дня!

  Я з донькою (9 років) планую поїхати на новорічні свята ( 25 -29 грудня виїзд) до Польщі. Зупинятися плануємо у сестри (вона орендує квартиру з чоловіком, який працює там). Тому проплачувати за готель немає сенсу.

  Чи можуть мені дати візу, коли буде лише бронь готелю, яку я потім анулюю?
  І чи потрібно надавати авіаквитки? Подорожувати збираюся на автобусі.

  Заздалегідь вдячна за відповідь.

  • Доброго дня!
   Попросіть зробити підтверодження від вашої сестри про «закватерованіє»; якщо це буде гостьова віза — то проблем не виникне;
   На звичайно туристичну потрібно обов’язково оплатити готель.
   Авіаквитки не потрібно подавати

 • Юліана

  Доброго дня, Христино! Прошу у Вас кількох порад-підказок:
  1. Де і як можна самостійно оформити страхівку? І на скільки часу її потрібно оформлювати?
  2. Якщо людина офіційно не працює, є студентом (стипендії не отримує), то як їй довести те, що вона має кошти на подорож?
  3. Якщо я прописана в Чернівцях, але проживаю у Львові, чи можу я звертатися тут, у Львові, у візовий центр?

  Дякую!)

  • Доброго дня!
   1) Страхівку можна оформити у будь-якій страховій компанії (або в мене). Оформлення забирає від 15хв до 1 дня
   2) Найкращий варіант — зробити спонсорський лист від батьків
   3) Так, можете, головне взяти довідку з університету

 • хвостик

  Люди майте розум. Навiщо користуватись послугами посередникiв та ще й платити за це.
  У всякому випадку офiцiйно шенген на закупи в силах зробити кожей.
  Ти бiльше що цi посередники вимагають вiд вас практично той самый пакет документiв що I пункт прийому вiзових анкет

  • Не можу з вами не погодитись. Але шопінг візу, на жаль отримати можуть не всі. Та й для людей, які не мають часу і бажання займатись підготовкою документів — це хороший вихід. Тим паче, часто буває так, що люди не вміють заповнювати анкету через незнання іноземних мов, або не знають як зробити бронювання готелю, тощо; тим паче самостійно неможливо оформити страхівку. Тай для прикладу, заповнення анкети у візовому центрі коштує 75грн, а у мене — 50. Страхівка на рік, з застрахованими 160днями перебування закордоном коштує 150грн, коли у Візовому центрі така вдвічі чи втричі дорожча! 🙂
   Я не говорю уже про туристичну візу, детальний план маршрутів та переклад документів на іноземні мови. Вам великий плюс за те, що можете підготувати все самостійно! А судити когось за їхню роботу — не дуже гарний вчинок.

 • Оксана

  Доброго дня) Скажіть будь ласка, а довідка про рух коштів, це може бути виписка про зарплату за останні 3 місяці?
  І якщо людина безробітна, але стоїть на обліку у центрі зайнятості, то звідти може підійти довідка замість тієї, що з роботи. І про рух коштів теж, ті що надає центр зайнятості? Дякую)

  • Доброго дня! Це має бути грошовий обіг на кратці, а джерела (запрлата, соціальні виплати, тощо) — можуть бути будь які

 • Алла

  Добрый день. Подскажите, возможно ли открыть мультивизу на 1-2 года в Чехию с 31 октября этого года? Было несколько одноразовых виз, одна полугодовая рабочая.

  • Доброго дня! Ось офіційні вимоги щодо термінів, на які видають візу чехи — http://www.mzv.cz/lvov/uk/x2004_02_03/x2004_08_31_2/x2009_07_29/x2010_09_06.html

   «заявник у минулому повторно отримав і правильно використав шенгенську візу для одноразового в’їзду (у вас їх було кілька) або шенгенську візу для багаторазового в’їзду – заявник може отримати шенгенську візу для двох або більше в’їздів з терміном дії на один рік»

   Враховуються лише шенген візи, тому є шанс, що ви оримаєте візу на рік!

 • solomiya

  Дрбрий день,я онука репатрійованої особи маю двох неповнолітніх дітей 3 і 4 роки,як бути з ними?»діти вже рахуються правнуками»

 • Lesja

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, щодо довідки про рух коштів з банку, боюсь, що в посольстві не повірять в мою фінансову спроможність здійснити поїздку до Польщі згідно моєї офіційної зарплати і руху в межах мінімуму. )))) Які суми там мають бути? хоч приблизно, щоб заздалегіть на 3 міс відкрити рахунок окремо. Дякую.

  • Доброго дня! Бажано, щоб було хочаб 2000-3000тис гривень. Особисто я подавала з залишком на рахунку 3000 — отримала візу на 2роки уже 🙂

 • Толік

  Планую робити Шенген візу у Польшу. Але проблема трохи з коштами. Ви кажете, що візовий центр бере додатково 18,5 евро на відміну від консульства. Тобто, так розумію, щоб полегшити витрати краще подавати документі у консульство???

 • Alesia

  Добрый день, Христина!

  Можно ли с Вами связаться по email? Есть пару вопросов, а так как я сейчас заграницей, созвониться не удастся. Спасибо!

 • Леся

  Доброго дня! Я вчора телефонувала в Візовий центр Польші в Києві — вимагають повністю оплачений готель. Чи можете допомогти обійти цю вимогу?

  • Доброго дня! На жаль, ні. З своїми клієнтами, які роблять туристичнку візу я завжди оплачую готель; але ви можете обрати інший тип візи, такийяк бізнес або шопінг (якщо ви прописані на Заході України) — там не вимагають оплати готелю 🙂

 • Юля

  немає довідки з роботи. Це проблема?

 • Сергій

  Доброго дня, Христино.

  Мені буде 60 років у травні. Хотів би отримати шенген візу,
  щоб відсвяткувати цю подію поїздкою до Парижа.

  Проживаю в Житомирі, працюю в школі, викладаю
  польську, англійську мови. Родичів поляків не маю, але у дружини по
  лінії матері були поляки. Одначе вони пояснили, що при Союзі
  їх заставили вписати в паспорт — українці.

  Маю паспорт ( у старому є візи по Європі і в Америку) дійсний до 2023.

  Який варіант для мене найсприятливіший?

  Дізнався про вас від Ореста Зуба.

  Дякую, Сергій

  • Доброго дня, Сергію! Найкраще для вас буде відкрити туристичну візу у Францію, оскільки вона буде основною країною вашого перебування. Також, якщо ви хочете відвідати ще інші країни, можна відкрити туристичну візу і у них

   У Ваш паспорт поставлять візу; мінімальний термін — це буде під дні вашої мандрівки. Але якщо протягом останніх 3рьох років у Вас були шенген візи, можуть видати мультишенген.

 • Оксана

  Доброго дня, Христина! Якщо у мене реєстрація в Київській обл, то можливо отримати шенген через Вас?

 • Анна

  А чи проходить такий варіант у посольстві, що приймають документи без бронювання готелю? Якщо людина їде власним авто на один день, наприклад?

  • Доброго дня! Потрібно обов’язково надати підтвердження проживання. Але у більшості випадків, воно не має бути оплачене, тому проблем з цим не виникне; якщо потрібно можу зробити вам бронювання.

 • Тамара

  Вітаю. А чи можливо ще й для сина 3-х рочків отримати візу?

  • Доброго дня! Так, ви можете на підставі своєї візи відкрити візу дитині.

 • Доброго дня. Якщо мені у вересні вдарили відмову на Іспанію, то можна тепер подавати на польську, чи треба зачекати якийсь час? Просто дуже треба якнайшвидше.

  • Доброго дня! Ви можете подавати на візу навіть на наступний день після відмови. Пам’ятайте, що відмова у візі — це не страшна проблема, адже вас відмовили саме при тих умовах, щоо склались коли ви подавали документи на попередню візу. Тому можна спробувати подати документи знову — і отримати шанс відкрити візу.

 • Микола

  а за скільки вкладетесь?
  Мені потрібно до середини Вересня мати візу, встигнете?

 • Уляна

  А скільки мінімум має бути на банківському рахунку?

 • Микола

  Доброго дня. Потрібна віза в Шенген, за три нижні зробите? на 180/90

 • Уляна

  Потрібно стати на чергу в Чернівцях на найближчі дати, з таким допоможете?

 • Ольга

  Чи потрібно платити ще й у посольстві (квитанції якісь чи бланки заяви)? Вказані вами цифри — це все? Здається казково мало)

  • Ні, звичайно ще є обов’язкові платежі: 35євро консульський збір + 18,5євро послуги візового центру.

 • Ольга

  А за сам Шенген теж потрібно платити (у посольстві, маю на увазі)?
  Яка повна сума виходить, скажіть будь ласка?

 • Женя

  Какие гарантии? Вы работаете по предоплате?