Черга на візу, реєстрація, ППВА Польщі, Візовий центр

 

Вибір міста подача документів до візових центрів. Консульські округи на польську візу

Більшості з вас відомо, що подати документи у візові центри Польші можна  відповідно до вашого консульського округу (за місцем пропосики). Це правило стосується також і подачі в Консульства напряму. Проте на шенгенські візи в Польщу працює ще одне правило: можна подавати документи по місцю роботи або навчання.

Дуже часто є ситуації, коли в одних областях черги на подачу документів більші, ніж в других. Тому вибір правильного міста подачі зможе зекономити вам багато часу у виготовленні візи.

З 3 квітня 2017р. діє нова процедура запису на візи до Польщі. Усі деталі читайтесь ось в цій статті:

Віза в Польщу: як записатись на подачу до Візового центру Польщі (нова процедура реєстрації на чергу 2017)


Давайте спочатку розберемся з подачею на візу за місцем реєстрації. В Україні є 6 консульських округів, приналежність до яких залежить в першу чергу від вашого місця реєстрації (саме прописки у паспорті, а не фактичного місця проживання).

візи, консульські округи, шенген

Тут діє ще одне правило:

 • На національну візу (категорія D) – це переважно робочі візи та візи на навчання (терміном на 180 або 365 днів  в Польщі) – ви можете подати документи лише відповідно до місця прописки.
 • на  Шенген візу (категорія С) – це візи для туризму, відвідування друзів, родичів, участі у культурних програмах, семінарах, змаганнях, тощо –  ви можете подати документи, або відповідно до місця прописки, або на підставі документів, які підтверджують факт роботи чи навчання у відповідному консульському окрузі;

Наприклад, якщо ви хочете відкрити туристичну візу, прописка у вас в Луцьку, а зараз ви навчаєтесь або працюєте в Києві, у вас є право подавати документи в Луцькому та Київському консульських округах (тобто до візових центрі Польщі в Луцьку, Рівному, Тернополі або в Києві).

 

ППВА до Польщі у Києві приймає заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання) у таких областях:
місто Київ, області: Черкаська, Чернігівська, Київська, Кіровоградська

ППВА до Польщі у Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та Чернівцях приймають заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання, а також копію трудового договору або трудової книжки) у таких областях:
області: Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Чернівецька

ППВА до Польщі у Харкові та Дніпропетровську приймають тих заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання) у таких областях:
області: Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька

ППВА до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді приймають виключно тих заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання, копію трудової книжки) у таких областях:
області: Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська

ППВА до Польщі у Луцьку, Рівному та Тернополі приймають лише тих заявників, що офіційно прописані у таких областях:
області: Рівненська, Волинська, Тернопільська

ППВА до Польщі у Одесі приймають заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання, копію трудової книжки та умову про оренду житла / довідку з гуртожитку) у таких областях:
області: Херсонська, Одеська, Миколаївська, Крим


Цікавитесь відкриттям візи?

Детальнішу інформацію щодо відкриття шенегнських віз, а також, безкоштовну візову консультацію, можна дізнатись ось на цій сторінці:

Про візи


Приєднуйтесь до нас в соцмережах
like icon, social, follow

Ми стараємся публікувати лише цікаву інформацію, і робимо це для вас з любов’ю!

Facebook  Вконтакті


Сподобалась стаття?

Поділись інформацією з друзями — зроби нам приємно, а їм корисно ;) Саме так ти можеш сказати нам віртуальне «Дякую!» за час та старання, що ми присвятили для написання даної інформації.

Візи через візові центри: як безкоштовно пришвидшити чергу на візу?
1 (20%) 1 vote

Post Author: Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!

9 Replies to “Візи через візові центри: як безкоштовно пришвидшити чергу на візу?”

 1. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як можна швидше попасти на здачу документів на гостьову візу?

 2. Потрібно скасувати реєстрацію в Києві,написати заяву у візовому центрі про повернення коштів за невикористану реєстрацію. Далі наново оплатити збір та реєструватись на чергу у вашому окрузі.

 3. Доброго дня!
  Ні, потрібні скасувати реєстрацію на національну візу,написати заяву у візовому центрі про повернення коштів за невикористану реєстрацію. Дані наново оплатити збір та реєструватись на чергу на Шенген візу.

 4. добрий день, чи можна якось переєструвати візу з національної на шенгенську?

 5. З власної необізнаності в цих всіх дрібницях, зареєструвала себе і чоловіка в м.Києві, а прописка і проживаємо в Івано- Франківській обл. Яким чином можна залагодити це непорозуміння, так би мовити вел.проблему???( Побачила вільну дату найблищу, але запізно зрозуміла, що то я не в своєму місті глянула….)

 6. але це стосується тільки шенгенської візи. По національній візі тільки за ППВА по місцю прописки.

 7. Вам не правильно відповіли, оскільки відповідно до офіційних дани ППВА до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді приймають виключно тих заявників, що офіційно прописані АБО офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання, копію трудової книжки) у таких областях:
  області: Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська

 8. Не зовсім зрозумів. По телефонній довідці сказали чітко, що зареєструватись на чергу з Львівською пропискою можна лише у Львові.
  А ви кажете, що в такому випадку можна ще й зареєструватись у ППВА Івано-Франківська чи Ужгороду?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

You may also like

Черга на візу, реєстрація, ППВА Польщі, Візовий центр

Віза в Польщу: як записатись на подачу до Візового центру Польщі (нова процедура реєстрації на чергу 2017)

Реєстрація на подачу документів у Візовий центр Польщі — це важливий

Шенген, віза, Польща, типи віз

Візи: типи віз та їх цілі видання. Як дізнатись який тип візи потрібен вам?

Віза — це перш за все документ дозвільного характеру, який