1. Повітряний транспорт — найбезпечніший вид транспорту.

2. Кожні 3 секунди в світі приземляється черговий літак.

3. Пілоти і стюардеси не отримують грошових надбавок «за ризик». Тому що літак літає не всупереч здоровому глузду і законам природи, а завдяки їм.

4. Віслюки щорічно вбивають більше людей, ніж авіакатастрофи.

5. В стюардес закохуються частіше, ніж в представниць інших професій.1317742710_airplane1-640x290

6. Перед кожним вильотом літак проходить складну технічну перевірку.

7. Авіакатастрофа — це ніколи не випадковість, а завжди сукупність ряду факторів.

8. Більше 80% населення Землі боїться літати. 5% повністю відмовляється від перельотів, вважаючи за краще повітряному транспорту наземний і водний.

9. Наукова назва страху перельотів і висоти — аерофобія.

10.  Багато бояться впасти вниз з висоти 10 км. Це неможливо через сильного тиску під крилами літака. Він тримається на повітрі не гірше, ніж машина на шосе. Його можна поставити на хвіст, повернути навколо своєї осі на 100 градусів, направити вниз — і якщо відпустити штурвал, то літак просто буде погойдуватися в повітрі, як човен на хвилях.

 

 

 

10 цікавих фактів про літаки
Оцініть дану статтю:

Рубрики: Авіа

Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *