Вітаю всіх читачів http://travelby.com.ua/! Хочу розповісти вам маленьку історію виникнення цього ресурсу, і про те, як я почала подорожувати дешево та самостійно :)

Орест зуб, Христина Антоник, мнадрівник

Одного разу під час зустрічі з Орестом у Львові

Розповім так як було насправді, без прикрас і зайвих слів, можливо моя історія буде комусь корисна! Все почалось одного зимового вечора, коли я серфила в інтернеті у пошуках туру в Грецію. Пропозицій я знайшла багато, але ціни зовсім на радували… Раннє бронювання (на 5 місяців наперед!!!) коштувало 400євро за нещасних 6 днів відпочинку з переїздом автобусом — тоді, для простої студентки зі стипендією в 600грн це була не підйомна сума. Думаю, більшість молодих людей мене зрозуміє, як це складно, коли ти так мрієш подорожувати, а можливостей щоб заробити майже немає…

Але я не зупинялась. Я шукала і шукала інформацію, і, врешті-решт, одного дня мені дуже повезло. Я наткнулась на один класний сайт — http://openmind.com.ua/, де один хлопчина зі Львова розповідав про свої  подорожі. «Вау! Я теж так хочу» — думала я і наткнулась на його семінар про те, як подорожувати самостійно — http://openmind.com.ua/eurotrip-seminar/. Ціна тоді (як і тепер) була 200грн. Zub, Орест зуб, openmind.com.ua, подорожі, Антоник Христина

Питань у мене було, як бачите дуже багато, адже до того у Європу я їздила лише один раз — з батьками у Краків. Та прочитавши всі позитині відгуки, я дочекалась стипендії і все ж купила семінар (до речі, ще раз дякую Оресте за знижку :) Один вечір, кілька годин семінару — все, я знала, що вже не буду жити як раніше. Я усвідомила одну істину: подорожувати набагато, НАБАГАТО простіше, ніж це здається насправді!


Що ж трапилось далі?

Одразу наступного дня після семінару я почала діяти. Це саме те, про що часто говорить Орест, що знання без практики нічого не варті :) У семінарі були домашні завдання, які я почала виконувати. Наступного дня я відкрила собі карточку, поставила деякі збережені гроші і… купила 3 авіаквитки: Варшава-Париж, Париж-Мілан та Мілан-Краків. До речі, перший авіаквиток коштував лише 9євро (тоді це було 100грн).

Потім я зайнялась візовим питанням, і самостійно отримала свою першу візу. Так, було складно, але реально! До речі, зараз я можу допомогти вам відкрити шенгенську візу, а ціна — найдешевша в Україні!

І уже через 2 місяці я відправилась у свою першу самостійну мандрівку!


 

Після подорожі я зрозуміла, що якщо починаєш мандрувати — зупинитись уже неможливо! Хотілось їздити частіше, єдиним питанням були кошти. Як може заробити 17річна дівчина-студентка денного відділення? Думаю ви розумієте — варіантів не багато: офіціантка… і все, здається. І знову на допомогу з’явився Орест, з обіцянкою, що на онлайн-бізнесі в Інтернеті зможе заробити кожен.

travelby, poenmind, travelErning, Орест зуб, Антоник Христина

Не хочу, щоб ви думали, що це якісь видумки чи піар — ті, хто працював з Орестом, знають про що я говорю :) Через кілька тижнів я взяла участь у цьому «інтенсивному курсі» — недавно проводився схожий, але удосконалений — http://ebiz.openmind.com.ua/travelearning-pro/. І уже через кілька тижнів я створила цей сайт — http://travelby.com.ua/


Коли твоє хоббі — твоя робота…

Христина Антоник, мандрівниця, візи, шенген, low cost

На разі я відвідала уже 17 нових для себе країн, протягом останніх 2ох років (на кошти, зароблені самостійно), проводила зустрічі тревел клубу та працюю у сфері туризму на своєму сайті. Думаю, це не великі досягнення, але як для 19річної студентки — доволі непогано. Не скажу, що шлях розвитку і наповнення сайту легкий. Це постійна наполеглива праця. Так, були моменти коли нічого не оновлювалось, але ваші повідомлення з подякою за мою роботу надихають працювати все більше і більше! І ось зараз, ви, сподіваюсь слідкуєте за розвитком ресурсу, і сподівають мої поради допомагають вам подорожувати та втілювати ваші мрії у життя. Або ви одні з моїх клієнтів, яким я планувала індивідуальну мандрівку Європою, або ви з тих, хто з моєю допомогою отримав візу. Це не важливо, головне — щоб інформація, розміщена тут, приносила вам користь!

Повірте у себе, і у вас все вийде!

3 комментария

Христина Антоник · 13/06/2017 в 17:34

Спасибі!

Marta Koren · 13/06/2017 в 17:17

Чудове починання! Так тримати)

Андрій · 01/08/2016 в 17:57

Супер. Ти молодець. Гарний початок

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *