Сезон походів в гори: г. Плішка

Сезон походів в гори: г. Плішка

Друзі, на травневі свята ми вирішили розпочати сезон походів в гори. Розпочали з невеличкої гори Плішка, яка знаходиться недалеко від м. Ужгорода у Закарпатській області. У нас вийшов чудовий одноденний похід, протяжністю близько 20км.

Цю гору ми підкорювали вперше. Підіймаючись туди користувались ось цим маршрутом: http://carpaty.net/?page_id=1461&lang=uk . Дорога назад вийшла повною імпровізацією!

Ось тут ви можете подивитись план нашого походу: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=z50rguKD0NZk.kzsUDkI2XrPQ .

гори, Карпати, Плішка

 

Взагальному, такий похід підсилу початківцям, адже на гору можна вийти пологими шляхами. У нас в маршруті був передбачений відрізок, протяжністю близько 800м з крутим підйомом. Але йому є кілька альтернатив.

Для бажаючих спуститись з гори за нашим маршрутом є одна порада: візьміть з собою хоча б якісь документи, оскільки до кордону з Словаччиною — кілька км. І на маршруті є прикордонна застава. Ми спершу здивувались, коли побачити хорошу вівчарочку та українських прикордонниів з автоматами. По дорозі ще будете проходити повз дачу Хрущова 🙂

Ось така в нас вийшла мандрівка. Куди б порадили піти наступного разу?

P.S. — можете переглянути невеличке відео з нашого походу 🙂

Сезон походів в гори: г. Плішка
Оцініть дану статтю: