Лувр: як потрапити безкоштовно і не заблукати всередині

Лувр: як потрапити безкоштовно і не заблукати всередині
Біля Лувру
Біля Лувру

Для усіх мандрівників, які побувають в Парижі програма відвідин Лувру є обов’язковою.
Лувр (фр. Musée du Louvre) — один з найбільших музеїв світу, розташований на правому березі Сени в першому окрузі Парижа. Музей Лувр демонструє 35 000 експонатів, від найдавніших часів до 19 століття на площі понад 60 000 м².
Починаючи з 2008 року, експонати музею розділені на 8 колекцій: Стародавній Схід, Стародавній Єгипет, Стародавня Греція, Етрурія та Рим, Мистецтво ісламу, Скульптури, Предмети мистецтва, Образотворче мистецтво, Графічне мистецтво.

Вхід у музей
Вхід у музей

Щороку Лувр відвідають десятки міліонів туристів, більшість з яких хоче побачити всесвітньо відому Мону Лізу Леонарда да Вінчі.
Отже, якщо ви все ж вирішете зблизитись з мистецтвом, обов’язково відвідайте цей музей. Знайти його дуже легко, адже всі у Парижі знають де знаходиться Лувр. Ви можете прогулятись від Тріумвальної арки по Єлесейських полях. В кінці вулиці почнеться парк, за яким і знаходиться будівля Лувру. Потрапити всередину можна через Піраміду, або зліва в переході. Вартість вхідного квитка, який дозволяє відвідувати всі зали й виставки — 11 євро. Для студентів країн Європейського союзу вартість квитка — 6 євро. Для осіб до 18 вхід безкоштовний.

Фасад будівлі
Фасад будівлі

Але як можна дорослим потрапити всередину не плативши 11 євро? Відповідь проста: на виході ви можете попросити в людей їхні квитки. Головне щоб квиток був куплений того дня. З цим квитком Ви можете сміло відвідувати всі виставки, не важливо що він може бути куплений в 9 ранку, а Ви заходитимете в 5 вечора. Просто Лувр настільки великий, що по ньому можна гуляти цілий день. Інколи люди виходять з музею щось прогулятись іншими місцями Парижа, пообідати десь, а потім знову повертаються всередину.
На вході перевіряють ваші речі, а спустившись вниз перш за все потрібно підійти до інформаційних стійок та взяти карту Лувру. Зразок карти Ви можете завантажити в кінці статті. Також на вході ви можете за кілька євро взяти на прокат аудіогід, або перед походом в музей зекономити ці гроші та закачати безкоштовно його з Інтернету.
Сам музей поділений на 4 поверхи: -1; 0; 1; 2. На карті музею зображені найвідоміші експонати і місце їх розташування. Ще кожен поверх поділений на 3 зони. На кожному поверсі на вході до кожної зони є контроль квитків. Щоб нічого не пропустити я раджу оглядати експонати або по поверхах або по зонах. Також перед оглядом колекцій, запитайте осіб на вході чи вони відкриті. Деякі зали подать перебувати на ремонті, деякі можуть бути закриті в певні дні.

Взагальному, Ви можете просто гуляти музеєм, насолоджуючись його експонатами та надзвичайно красивими колекціями.
Тож якщо будете в Парижі та матимете 4-5 годин вільного часу, обов’язково відвідайте Лувр!

Лувр: як потрапити безкоштовно і не заблукати всередині
Оцініть дану статтю:
  • Thanks so much for the blog post. Awesome.

  • Your tone and enthusiasm really shows in your writing. Great post!