Краків. Вавель

Вроцлав. Площа ринок

Для мандрівників у кожній країні є свої + і — під час подорожей. Тому я створюю нову рубрику, в якій буду з досвіду описувати + і — країн. Це суто моя суб’єктивна думка, тому буду рада прочитати в коментарях ваші погляди.
Отож, першою країною буде Польща.
Плюси:
+ має безпосередній кордон з Україною. Це одна з найближчих до нас європейських країн, тому українцям, особливо жителям західних областей дуже зручно сюди добиратися.
+ відносно легко отримати візу. Пункти прийому візових анкет до Польщі розташовані по території всієї України.
+ чудова транзитна країна для мандрівників. З території Польщі літає велика кількість різноманітних бюджетних авіаліній майже у всі куточки світу.
+ дешеві ціни на харчові продукти, електроніку, машини та одяг. Не дарма зараз для покупок спеціально виробляють шопінг візи.
+ по Польщі дуже дешево їздити автобусами. Завдяки бюджетним перевізникам по Польщі можна дуже дешево подорожувати! Мені подобається можливість лише за 2,5 грн проїхати 300км в комфортабельному автобусі з wi fi і всіма зручностями.
+ дешева ночівля. Майже по всій території країни Ви можете знайти чудовий нічліг починаючи від 80грн. Це дуже дешево порівняно з країнами Європи.
+ є на що подивитись. Польща має свою сммобутню деревню історію, свої пам’ятки культури. Також має вихід до Балтійського моря та на її території є гори. Тут є на що подивитись та що відвідати!
Мінуси:
— Дорогі квитки на громадський транспорт. Не виникає охоти їхати трамваєм за 10-12 грн.
— Дорогий алкоголь. Якщо ви хочете випити вечерком бутилочку винця з друзями/коханими, Вам прийдеться заплатити достатньо грошей.
— Великі черги на кордонах. Якщо на пішому кордоні інколи черг немає, то в машині або автобусі Вам прийдеться довгенько почекати.

Як бачите, в Польщі набагато більше плюсів, тому подорожуйте сюди, тут дуже круто!

Польща : + і —
Оцініть дану статтю:


Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!