Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув у ДТП, яка сталася вранці 2-го лютого. 

скрябін, загинув, мандрівник, співак, андрій кузьменкоПро це повідомляє сайт ДАІ МВС України.
Мало хто знає, але окрім хорошого співака Скрябін був ще тим мандрівником. Трішки про його подорожі можна почитати в книзі «Я, Пабєда і Берлін» та послухати у пісні «Місця щасливих людей».

Якось Скрябін вирішив географію своєї останньої подорожі: «Може, ближче років до дев‘яноста я поїду вмирати у Тибет», — сказав він.

«А взагалі я хочу створити таке турагентство, яке буде посилати людей у лікарні, де лежать хворі на рак діти, у дитячі будинки — щоб люди бачили, що таке справжня біда, і припинили жалітися на матеріальні проблеми і загалі на життя», — заявив Кузьменко.

Андрій, за його словами, організував би таку безкоштовну акцію, щоб люди розуміли і цінували те, що у них є.

Андрій Кузьменко (Скрябін) був ще тим мандрівником…
Оцініть дану статтю:

Рубрики: Блог

Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!

1 комментарий

sex hikayeleri · 10/01/2016 в 10:44

I was able to find good advice from your content.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *