Якщо тобі від 17 до 26 років і ти хочеш отримати Європейську освіту та хорошу роботу закордоном – дана пропозиція для тебе!

Хочемо поділитись цікавою пропозицією від наших партнерів, Польської Освітньої Платформи, яка надає можливість навчатися українській молоді, одночасно працюючи на високооплачуваній роботі та при постійній підтримці україномовного координатора.

Ти можеш отримати:

 • Студентську візу на 365 днів перебування закордоном. Без жодних візовий коридорів! І навіть якщо у тебе вже була шенгенська чи робоча віза, по якій ти був закордоном максимально дозволений термін, дана віза дозволить одразу після її відкриття поїхати на цілий рік закордон.
 • Навчання в приватному ВУЗі Польщі: Wyższa Szkoła Handlu i Usług у м. Познань. Сайт: akademiakupiecka.pl/ukraine/
 • Хорошу роботу протягом робочого тижня. Тобто з понеділка по п’ятницю ти будеш працювати, здобувати досвід та заробляти кошти, а на вихідних – навчатись;
 • Вищу заробітню плату! Якщо ти працюєш як студент, то можеш отримувати  не 8-12 зл., як стандартно отримують українські заробітчани, а 15 зл./год; Це вартує того, щоб дооформитися як студент і більше заробляти в перспективі.
 • Супровід та допомогу українського координатора у добиранні, поселенні в гуртожиток, додатковій інформації щодо процесу навчання.

Яка ціна послуг?

 • Цікавить віза на 365днів ? Вартість 350 Є. Додатково оплачуються лише послуги візвого центру Польщі — 18,5Є у Кредобанку або Ідеябанку.
  35євро на даний тип візи не оплачується!
  Візу можна відкрити особам від 18 до 40років. Також допомагаємо у пошуку вакансії на роботу!
 • Цікавить повний комплект з навчанням? Вартість — 575Є;  лише для молоді від 17 до 26років, яка має повну вищу освіту (атестат);  у ціну входить:
 1. Запрошення з ВУЗУ – для відкриття візи на 365днів!
 2. Візова анкета
 3. Страховий поліс на рік
 4. 2 регламенти навчального процесу
 5. підтвердження обраного напрямку навчання
 6. переклад на польську свідоцтва про базову середню освіту
 7. засвідчення прийому на навчання
 8. І головне: Оплата перших 3 місяців навчання!

Термін підготовки документів – 7 днів. Алгоритм оплати — 100% передоплата. Відмов по даній візі буде не може, гарантія 100%!

Якщо у вас буди відмови на будь-які візи або департація, дана пропозиція не актуальна.

Які документи потрібні для початку роботи від тебе? :

 • Сканкопії  українського паспорта  (всі сторінки з відмітками);
 • Скан-копії  закордонного паспорта (всі сторінки з відмітками);
 • Скан-копія ІПН;
 • Скан-копія диплому про середню освіту (школа, ліцей, технікум). Для подачі потрібно мати при собі оригінал документів;
 • Електронний варіант фото (таке як на паспорт)

  Відео-відгук студентів, що вже навчаються у Познані!

Яку освіту ти хочеш здобути?

 

Ти можеш обрати будь-який напрямки навчання, ось детальніша інформація:

 

Яка мова навчання?

Навчання здійснюється польською мовою, проте вже з серпня ти можеш пройти мовні курси, якщо не володієш польською

Де живуть студенти?

Є три гуртожитки,  450 злотих — 1 місце в гуртожитку у 2місній кімнаті.

Є 1 та 2 місні кімнати. Вартість 1місної кімнати 600 зл. В блоці 4-6 кімнат, на них 1 санвузол, 1 пральня, 1 кухня. Гуртожитки європейського класу.  Додатково оплачуються 120 злотих за  комунальні послуги щомісяця.
Тобто, за перший місяць треба оплатити 450 (або 600) зл. + 120 за комунальні послуги одразу + 900 зл. — депозит  за гуртожиток, як гарантія шанобливого відношення  до майна гуртожитку. По факту припинення проживання в гуртожитку (завершення навчання або, наприклад, студент виявив бажання жити в квартирі) ця сума повертається.

Віддаленість до університету:

 • Від 1 гуртожитку — 6 хв. трамваєм або 15 хв. пішки (2 км);
 • Від 2 гуртожитку — 15 хв трамваєм або 25 хв пішки (3 км);
 • Від 3 гуртожитку — 20 хв трамваєм або 50 хв. пішки (4 км)

Яка вартість навчання?

Не забувайте, що перші 3 місячі вже будуть оплачені, а наступні з 4 по 12 міс. – 295 зл. /1 міс. – бакалаврат; 320зл/1 міс. протягом першого року. На 2ий і 3ій рік сума місячної оплати несуттєво зростає (на 20-40 зл більше).

Пари в суботу і неділю, а по буднях – робота.

Коли початок навчання?

Подавати документи на  студенську візу D09 можна з початку липня, а в серпні  приїжджати в Польщу і вчитися/працювати/проходити мовні курси.

Відвідування навчання  є вільним.

Скільки грошей взагальному потрібно для старту навчання?

Приблизно 1200євро:

 • 550євро – послуги Польської Освітньої Платформи у відкриття візи, вступу до ВУЗу, оплата за навчання перші 3 місяці, супровід україномовного координатора:
 • 30-50Є – на доїзд з України до Польщі;
 • 2520-2670 зл. – кошти на особисті витрати: харчування протягом першого місяця (600 зл) + за проживання (120 комуналка і 450 злотих грутожиток якщо 2місна кімната або 600 зл, якщо 1місна) + депозит за майно гуртожитку (900 зл) + проїзд міським транспортом (100 зл – за проїздний громадським транспортом) +350 зл за курси польської мови (можна розбити на кілька платежів).  + Додатково – 50-150 зл на проходження медогляду, якщо санітарний регламент обраної  робочої установи вимагає медогляд.  Це вирішується по факту призначення вакансії, яка підійде студентові та буде актуальна на момент співпраці.

Є додаткові питання?

Залиште нам свій номер телефону і ми вам обов’язково передзвонимо, або телефонуйте мені для уточнення деталів: +38 063 423 94 88 Христина Антоник.

Також ви можете підійти безпосередньо у офіс у м. Львові!

 

Унікальна пропозиція: навчайся у євпропейському ВУЗі та паралельно працюй, отримуй зарплату та досвід!
Оцініть дану статтю:

Рубрики: Блог

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *