Якщо ви фанат активного відпочинку, і вже не можете дочектись снігу щоб покататись на лижах або сноуборді, то кращого варіанту для зустрічі Нового року аніж поєдання гір, гірськолижних трас та атмосфери зимової казки вам просто не знайти! Окрім відомих гірськолижних курортів у Німеччині, Швейцарії чи Австрії у Європі є ще багато інших місць для катання, тож давайте розглянемо ці привабливі альтернативи!

Пропоную розглянути кілька варіантів зустрічі нового року в Європі, які будуть відрізнятись як в ціні так і в способах добирання. У статті всі ціни розраховані на подорож для 2ох осіб (щоб подорож вийшла дешевшою, раджу їхати вчотирьох) з виїздом 29-30грудня 2017 та поверненням 3-4січня 2018 (в середньому на 6 днів). Міста виїзду у пропозиціях також варіюються: я розглядаю набільші українські міста, звідки буде найзручніше розпочати подорож в тому чи іншому напрямку. 

1. Польща, Закопане

Поруч з м. Закопане розташовані кілька гірськолижних курортів, де комфортно кататись як початківцям, так і особам з досвідом :)

Добирання: найзручніший варіант, якщо ви проживаєте на західній частині України — на власному авто! Вартість дороги з м. Львова туди-назад становитиме приблизно 135євро/автомобіль. Тобто при поїздці вдвох по 70євро з особи, при поїздці вчотирьох — 34євро. 

Якщо розглядати добирання автобусом, то можна добратись до потрібно зробити одну пересадку у Кракові: ціна за дорогу туди-назад становитиме 45євро.

За добирання на літаку (з ручною поклажею до 10кг на особу) з Києва до міста Катовіце чи Краків +  потім автобусом звідти у Закопане, готуйтесь витратити мінімум 200євро.

Ночівля: для двох осіб оптимально буде поселитись в двохмісному номері в гостьовому будинку. Ціна проживання у хорошому бюджетному будиночку на новорічний період — 220євро/особа. За проживання у готелі чи апартаментах вищого рівня готуйтесь заплатити від 300євро.

Загальна ціна (включаючи добирання + проживання): від 265євро

Скі-пас: на 1 день коштує 23євро, на 5 днів — приблизно 94євро. 


2. Словаччина, Татри

Можна поїхати на один з курортів поруч з м. Попрад в Словаччині  — Татранська Ломніца чи Штербське плесо. Або ж проїхатись далі на 70км до курорту Ясна в Низьких татрах. Ціни на підйомники трішки вищі, ніж в Польщі — проте краєвиди в Словаччині вражаючі :) 

Добирання: на власному авто дорогу варто почати з м. Ужгород; ціна добирання туди-назад становитиме приблизно 86євро/автомобіль. Тобто при поїздці вдвох по 43євро з особи, при поїздці вчотирьох — 22євро.

Якщо розглядати добирання автобусом з одною пересадкою в Кошіце (точка відправлення в Україні — Ужгород), то ціна за дорогу туди-назад з становитиме 30євро.

За добирання на літаку  з Києва (з однією пересадкою) до міста Кошіце + автобусом звідти до Попраду, готуйтесь витратити мінімум 180євро.

Ночівля: за ночівлю у хорошою бюджетному готелі/гестхаусі  — 140євро. За проживання у готелі чи апартаментах вищого рівня готуйтесь заплатити від 210євро.

Загальна ціна: від 200євро

Скі-пас: коштує  від 25-35євро на день і приблизно 150 євро на 5 днів ( дешевше придбати скі-паси онлайн на сайті Go pass)


3. Чехія, Гаррахов

Добирання: на власному авто дорога з м. Львів туди-назад становитиме приблизно 200євро/автомобіль. Тобто при поїздці вдвох по 100євро з особи, при поїздці вчотирьох — 50євро.

Якщо розглядати добирання автобусом зі Львова + пересадкою на поїзд/автобус до курорту —  ціна за дорогу туди-назад з становитиме 100євро.

За добирання на літаку  з Києва до Вроцлава треба заплатити від 160євро, а за літак до Праги  від 230 євро + автобусом до самого курорту коштуватиме ще + 15євро.

Ночівля: за ночівлю у хорошою бюджетному готелі/гестхаусі  — 185євро. За проживання у готелі чи апартаментах вищого рівня готуйтесь заплатити від 275євро.

Загальна ціна: від 285євро

Скі-пас: від 15євро/день і приблизно 100євро за скіпас 5 днів


4. Грузія, Гадаурі або Бакуріані

Гори в Грузії, як і сама країна полонить вас своєю гостінністю та просто неймовірною красою гірських районів!

Добирання: найкращий варіант — полетіти прям рейсом з Києва в Тбілісі за 140євро/особа за квиток туди-назад; а звідти на автобусі добратись до курортів.

Ночівля: за ночівлю у хорошою бюджетному готелі/гестхаусі  — 150євро з сніданками і приблизно 330євро за проживання у сучаних апартаментах чи готелях вищої категорії (з харчуванням або сніданки+вечері, або все включено) — це для курорту Бакуріані. А от проживання на Гадаурі буде коштувати дорожче — оскільки варіантів проживання на новий рік доволі мало залишилось.

Загальна ціна: від 290євро

Скі-пас: на 1 день коштує близько 13 євро, на 5 днів — 60євро


 

Щоб мати більш повне уявлення про витрати, дорахуйте мінімум 100євро на харчування та 60євро на оренду спорядження.

Хочете поїхати у схожу подорож на Новий Рік?
Скористайтесь моєю послугою індивідуального планування мандрівки :) Вартість послуги — від 30євро на двох осіб, більше деталей ось тут:

http://travelby.com.ua/pro-mene/taryfy/

Новий 2018 рік: на який гірськолижний курорт Європи поїхати і скільки це коштуватиме?
Оцініть дану статтю:

Рубрики: Блог

Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *