Коли люди вперше за ходять на сайт лоукост (low-cost) авіакомпаній, вони не вірять побаченому. Перше, що зразу кидається в очі, це квитки за смішні ціни. Справді, коли людина по роботі щомісяця літала, наприклад, в Німеччину за 2000грн, вона не вірить, що можна туди злітати лише за 400грн.  Зразу постає запитання: в чому ж «підвох» лоукост компаній?

Як такого «підвоху» тут немає. Коли я купила свій перший квиток до Парижа з 100грн, я боялась побачити літак, в якому буду летіти. Отож, по-перше: не хвилюйтесь, вартість перельоту не впливає на сам літак.  У лоукостних компаніях такі ж літаки як і в всіх інших(Boeing 737). Це найпопулярніші в світі пасажирські літаки.

Літаки лоукостів - Boeing 737

Літаки лоукостів — Boeing 737

По-друге,сервіс на літаку також дуже хороший. Проте, особливість тут одна є:  їжа на борту не входить у вартість перельоту, як у простих авіаліній. Але ціни на борту дуже прийнятні, тому якщо зголоднієте сильно, можете підкріпитись.  По-третє, літаки лоукост компаній приземляються на непопулярні і провінційні аеропорти. От, наприклад, якщо Ви купляєте квиток до Парижа, то літак прилітає в містечко Бове, яке знаходить на відстані 70км від столиці Франції. Тому, іноді, вартість трансферу до аеропорту може обійтись Вам дорожче, ніж переліт.

До речі, щодо трансферів: іноді лоукостні  компанії пропонують трансфери до і з аеропортів. Також, пропонують пошук проживання, оренди авто, страхівку та інші послуги — але це все за додаткову оплату!

По-четверте, ще однією відмінною особливістю лоукостерів є те, що продажі авіаквитків вони здійснюють переважно через Інтернет.  При цьому, чим більша наповнюваність літака, тим вища вартість квитка. Щоб максимально зекономити, придбайте квитки, хоча б місяців за два-три.

По-п’яте, зауважте, що при купівлі квитка на лоукост, бронювання квитка неможливе, тільки повна оплата! Уважно вказуйте ваші дані (так як вони записані у закордонному паспорті), бо за зміну імені потрібно також заплатити штраф. На квитку літаків бюджетних авіаліній не вказується місце, воно займається у вільному порядку. Діє принцип: хто перший зайшов — той і біля віконечка :). Місце в літаку можна викупити також за додаткову оплату :)

По-шосте,  безкоштовно ви може перевезти лише одну ручну поклажу(розміри 42x32x25см). Деякі авіакомпанії дозволяють 2 невеликі ручні сумочки. Потрібна  додаткова доплата за багаж.

По сьоме, реєстрація на літак здійснюється через інтернет, терміном від 14днів до 2годин до польоту. Отож, не забудьте зробити check-in і роздрукувати квиток, щоб додатково не платити 200грн за реєстрацію і роздрук квитка в аеропорті.

Якщо знати ці нюанси і дотримуватись правил перельотів, то у вас не виникне жодних проблем! Тому, купляйте квитки та відкривайте для себе світ!

 

Що потрібно знати перед тим як летіти лоукостами (бюджетними авіалініями)?
Оцініть дану статтю:


Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!

5 комментариев

Богдана · 09/05/2015 в 15:58

Чи не могли б ви підказати кілька сайтів low-cost?

Михайло · 02/02/2014 в 20:34

тобто спочатку я купую ел.квиток через інтернет, а потім ще раз на цьому ж сайту проходжу процедуру перевірки — для підтвердження польоту

Христина Антоник · 02/02/2014 в 18:12

Чек-ін — це процедура, якуви маєте пройти он-лайн від 15діб до вильоту-до 4годин. Цією процедурою ви підтверджуєте, що политите цим рейсом, можете за первними тарифами зробити зміни, а також надаєте інформацію про себе( дані закордонного паспорта). Якщо не пройти цю процедуру онлайн, в аеропорті ви заплатите штраф (в середньому 20-50євро). Після проходження чек ін, для Вас буде сформований електронний квиток? який ви маєтет роздрукувати і показати при посадці.

Михайло · 01/02/2014 в 18:12

пункт по-сьоме: що таке чек-ін? як його зробити? Дякую.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *