Щороку все більше українців подорожують саме літаками, адже це не лише швидко і зручно, а і дешево. Тепер, у 2016р., коли ціни на авіаперельоти стартують від 0,29 євро центів (і таке було! Читайте тут) відсоток пасажирів, що користуються авіатранспортом, різко зріс. Та не всі з нас (я також входжу до цієї більшості), знають права пасажирів. І більшість не цікавиться цим, допоки не стикнеться з проблемою, коли потрібно їх захистити.

Умови та обмеження, які вставновлюють бюджетні авіалінії (про особивості лоукост авіакомпаній читайте тут), уже доволі зрозумілі, проте бувають випадки коли ваш політ і плани зриваються не через штрафи, пов’язані з чек-ін процедурою, перевищенням розмірів багажу, чи помилками в прізвищі та ім’ї; не з природніми обставинами чи стихійними лихами, а саме з несправною та неякісною роботою авіакомпаній. Адже всі авіакомпанії (і лоукости в тому числі), підпорядковуються  єдиним повітряним законам. І що робити, коли ваші плани різко змінюються чи зриваються через причини, пов’язані з поганою роботою авіакомпанії (коли всім байдуже, що у вас термінова зустріч, чи що це стикувальний рейс) — як добитись компенсації знає один мій знайомий, стаття якого може бути корисна комусь з вас.

1unnamed-2

«А теперь те, кто сидит дома или предпочитает передвигаться на автобусе, могут продолжить заниматься своими делами. Наша программа для тех, кто ценит себя, свое время и деньги».

Если Вы используете авиаперелеты для передвижения по Европе – по работе или в туристических целях – данная информация несомненно полезна.

Давайте будем честны, перелет – это стресс в любом случае. Риски, которые с ним связаны, не способствуют настрою на нужный лад. Хоть раз, но Вы задумывались:

  • Интересно, грузчики играют в футбол моим багажом?..
  • Не о моем ли рейсе объявляют задержку??
  • Если я просижу в ожидании подачи самолета еще пару часов, на встречу можно не ехать;
  • Хорош отдых, если уже с аэропорта такие «сюрпризы»!

Согласитесь, такие нервы ни к чему. Зато именно эти переживания стали причиной, толкнувшей специалистов по праву открыть такой нужный юридический сервис. Вы можете не беспокоится о своих эмоциональных, финансовых и временных затратах. Каким образом? А это самое приятное.

Благодаря сервису myAviaHelp Вы получаете компенсацию до 600 евро в случае следующих недоразумений, допущенных Вашей авиакомпанией:

  • Задержка самолета из/в страну Европы более 3 часов;
  • Отмена полета менее чем за 14 дней;
  • Овербукинг (перебронирование) рейса.

Вы пожалели, что не знали о нас раньше? Вот Вам еще одна приятная новость: согласно Регламенту ЕС нр. 261 с 2004 г. (Закон Европейского союза (ЕС) о правах авиапассажиров, который все государства-члены ЕС должны соблюдать) срок исковой давности – 3 года.

Не нужно самим блуждать по инстанциям и добиваться своих прав. Предоставьте дело профессионалам. Наши юристы получают от Вас зарплату в том случае, когда Вы получаете компенсацию от авиакомпании.

Удобно? Да.

Честно? Естественно.

Теперь летать спокойно? Не за что.

 

По всем вопросам обращайтесь:

www.MyAviaHelp.com»

У мене був випадок, коли через сильний снігопад затримувався рейс з Мілану — проте все обійшлось, і ми навіть вчасно приземлились у Польщі (рейс затримався лише на 45хв). Та якщо у вас були серйозніші проблеми, і ви хочете захистити свої права — користайтесь. Особисто я хочу побажати, щоб у вас не виникало жодних проблемних ситуацій, пов’язаних з авіаперельотами, та якщо вони були чи будуть (на жаль, від цього ніхто з нас не застрахований) — тепер ви знаєте, до кого звернутись по допомогу :)

А чи були у вас проблеми з авіакомпаніями та як ви їх вирішили? Пишіть у коментарях, можливо ваш досвід допоможе комусь!

Компенсація від авіакомпаній — міф чи реальність?
Оцініть дану статтю:

Рубрики: АвіаБлог

Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *