Головний біль, нудота, простуда — це останні речі, про які хочеться згадувати під час мандрівки. Та на жаль, ніхто від цього не застрахований. Тому, що б не потрапити в незручну ситуацію закордоном, про аптечку потрібно подбати наперед.
При підготовці до подорожі вам потрібно передбачити можливість самодопомоги у разі виникнення хвороби. Лікарями рекомендується такий особистий аптечний набір (цей набір повинен містити хоча б один з усіх засобів кожної з груп добре знайомих вам медичних препаратів):

1) засоби від головного болю – спазмалгон, цитрамон, анальгін;

2) бинт, ножиці (хоча б манікюрні) і лейкопластир (бактерицидний і звичайний).

3) препарати, які рекомендуються при підвищеній температурі тіла людини; — ацетилсаліцилова кислота (аспірин), мефенамінова кислота, парацетамол;

4) протиалергійні засоби – діазолін, супрастін, тавегіл, зодак;

5) антисептичні засоби – перманганат калію, йод, борна кислота, зеленка;

6) репеленти (препарати, які відлякують комах) у вигляді аерозолів та мазей;

7) препарати проти проносу (діареї) – фуразолідон, ентеросептол, імодіум;

8) препарати від закачування.

Звичайно, враховуючи особливості вашого організму, склад вашої аптечки може змінюватись. Проте беріть з собою листки-вкладиші до таблеток, адже на перетині кордону можуть запитатись про ті чи інші таблетки. Проте наявність дозволить вам уникнути великих незручностей, які можуть виникнути під час подорожі.

Гарного Вам здоров’я та подорожуйте без проблем!

Потурбуйтесь про здоров’я: аптечка в дорогу.
Оцініть дану статтю:

Рубрики: Блог

Христина Антоник

Дякую, що читаєте мій сайт! Сподіваюсь моя інформація стане вам у пригоді. Адже я - експерт у плануванні подорожей Європою: шукаю найвигідніші квитки автобуси, поїзди чи літаки; бронюю готелі, хостели; можу орендувати окрему квартиру чи будинок закордоном. Наразі я відвідала 25 країн, то ж досвід у мене огого! Найчудовіше те, що я можу допомогти вам поїхати закордон: я планую індивідуальні тури та надаю різні туристичні послуги. Тому якщо ви хочете подорожувати частіше, а витрачати при цьому менше - звертайтесь, я експерт в своїй справі!